Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Elon Musk: Dogecoin (DOGE) Madenciliğine Başladım

Elon Musk: Dogecoin (DOGE) Madenciliğine Başladım

ABONE OL:google-news

Kısa sürede kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden biri haline gelen Elon Musk, kripto paralar hakkındaki konuşmalarını sürdürüyor. Popüler meme altcoin Dogecoin (DOGE) ile özdeşleşen Musk, şimdi de Dogecoin (DOGE) madenciliği yaptığını söyledi.

Musk, popüler sosyal ağ platformu Reddit’in balina cüzdanları ile ilgili bir paylaşımına yorum yaptı. Bir madencilik sistemi kurduğunu söyleyen Musk şu ifadeleri kullandı:

“Çocuklarımla küçük bir Doge madencilik sistemi kurdum. Eğlenceliydi.”

Musk’ın yanıtladığı Reddit gönderisi, Dogecoin topluluğu için Dogecoin geliştiricileri tarafından kaleme alındı. Gönderinin konusu ise, son günlerde Musk’ın da dikkatini çektiği ve toplulukta bir FUD oluşturan balina adreslerinin yoğunluğuydu. “Gezegenin -veya Mars’ın” en zengin, en zeki insanı dahi olsanız” diyerek doğrudan Musk’a gönderme yapılan metinde son konusu sorunun FUD haline getirilmesinin topluluğa ve DOGE’a bir faydasının olmadığı dile getirildi. Konuyla ilgili detaylı bilgi için “Elon Musk’ın Dikkat Çektiği Dogecoin (DOGE) Yığılma Sorunu Ne?” başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz.

Ayrıca, balina adreslerinin kişisel bir cüzdana aitmiş gibi ele alındığı ancak bunları bir çoğunun alım satım platformlarının yüz binlerce kişi için tuttuğu soğuk cüzdanlarını temsil ettiğini söyledi. Geliştiriciler ayrıca, bunun dağıtımla ilgili bir sorunu teşkil etmediğini söyledi ve ekosistemin olgunluğundan kaynaklanan ve DOGE’a özgü olmayan bir durum olarak niteledi.

Musk’ın bu cevabının ardından Dogecoin’de sert bir yükseliş yaşandı. Popüler altcoin, 0.056 dolar civarından 0.060 dolara kadar yükseldi. Dogecoin (DOGE) yayın saati itibariyle 0.058 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar