Yükleniyor...

Analist, Büyük Bir Yükseliş Yaşayabileceğine İnandığı Az Bilinen Altcoin’i Açıkladı

Kripto para trader’ı Elliot Wainman, radarında olan bir altcoin'in muazzam miktarda likidite çekmek üzere olduğunu söylüyor.

analist buyuk bir yukselis yasayabilecegine inandigi az bilinen altcoini acikladi

Kripto para trader’ı Elliot Wainman, radarında olan bir altcoin’in muazzam miktarda likidite çekmek üzere olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda 283.000 abonesine Wainman, likidite seviyesinde olağanüstü bir artışa tanık olacağına inandığı merkeziyetsiz tasarruf protokolü Anchor’a (ANCT) baktığını söylüyor.

Kripto para fenomeni, Anchor’un mevduat getirisinin, diğer kripto para ödünç verme ve borçlanma platformlarının sunduğu kazançlara kıyasla önemli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguluyor:

“Yani sabit oranlı bir getiri olarak %20 APY son derece yüksek. BlockFi gibi bir şeye bakıyorsunuz,%8.6 alıyorsunuz ve bu, ilk duyduğumuzda oldukça yüksekti. MPH, %9 veya %10 civarında sabit oranlı getiriler görüyordum.

Yani, ayarlayabileceğiniz ve unutabileceğiniz sabit oranlı bir getiri için %20 kesinlikle duyulmamış bir şey. Ve eğer bunu başarabilirlerse, ki başarmak üzere gibi görünüyorlar, bu muazzam miktarda likidite çekecektir.”

Wainman, mevcut tasarruf ve getiri sistemini bozabileceği için Anchor’ın oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor:

“Bana göre, bu %20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir şekilde teslim edebilirlerse, büyük miktarda likidite yakalayacaklar. Ve milyarlarca dolardan bahsediyorum. Çünkü çok parası olan insanlar, çok fazla karmaşık sürece girmeden çok para kazanmak isterler. Bunu yapmak için çalışmak istemiyorlar, sadece ödüllendirilmek istiyorlar…

Yani, özellikle paralarını %2’lik bir getiri ödeyen ABD hazine bonolarına yatıran dünyadaki en büyük para çantalarını düşünürseniz bu çok büyük bir anlaşma. Yani bunu düşünürseniz, bu hazine getirisinin 10 katıdır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner