Yükleniyor...

Analist Coin Bureau, Yıl Sonu Polygon (MATIC) Fiyat Hedefini Açıkladı

Analist “Coin Bureau” daha önce satın almadığı için pişman olduğunu söylediği Polygon’dan ($MATIC) bahsetti.

analist coin bureau yil sonu polygon matic fiyat hedefini acikladi

Analist “Coin Bureau” daha önce satın almadığı için pişman olduğunu söylediği Polygon’dan ($MATIC) bahsetti.

Polygon, “Ethereum uyumlu blokzinciri ağları oluşturmak ve bağlamak için bir protokoldür. 

“Coin Bureau” adlı YouTube kanalında yayınlanan (“TOP Altcoin Picks 2021 Q3” başlıklı) bir videoda analist, kanalın 1.2 milyondan fazla abonesine neden $MATIC konusunda bu kadar yükseliş beklentisine sahip olduğunu anlattı ve yıl sonu fiyat hedefini verdi. Analist MATIC hakkında şunları söyledi:

Polygon, Ethereum için “tercih edilen ikinci katman ölçekleme çözümüdür”.

Aave ($AAVE), Decentraland ($LAND) ve SushiSwap ($SUSHI) Polygon üzerine kurulmuş çok popüler merkeziyetsiz uygulamalardan bazılarıdır.

Bu 300’den fazla DApp, kilitli toplam değeri (TVL) 9 milyar doların üzerinde tutuyor. Hem Coinbase hem de Binance, yakın zamanda Polygon cüzdan entegrasyonunu tamamladı.

Çok hızlı büyüyen aktif kullanıcı sayısı, bazı birinci katman (L1) blokzincirlerinden daha fazladır.

$MATIC, yalnızca Polygon blokzincirine güç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Ethereum için Polygon’un genişleyen ikinci katman (L2) blokzinciri seti için önemlidir.

2021’in başlangıcından bu yana $MATIC, “muhteşem bir ralli” geçirdi. 2021 yılının ikinci yarısındaki kripto varlık piyasası çöküşü, MATIC fiyatını 18 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) 18 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli ölçüde aşağıya çekse de analist, bu kripto varlık için “gerçekçi” yıl sonu fiyat hedefini 5 dolar olarak belirtiyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner