Yükleniyor...

Analist Elliot Wainman Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve 3 Kripto Varlığın Önümüzdeki Haftalarda Patlama Yapabileceğini Söylüyor

Analist ve fenomen Elliot Wainman, tüm kripto varlık piyasası toparlanmaya devam ederken önümüzdeki haftalarda patlamaya hazır olduğuna inandığı bir avuç altcoin’e ışık tutuyor.

analist elliot wainman ethereum eth cardano ada ve 3 kripto varligin onumuzdeki haftalarda patlama yapabilecegini soyluyor

Analist ve fenomen Elliot Wainman, tüm kripto varlık piyasası toparlanmaya devam ederken önümüzdeki haftalarda patlamaya hazır olduğuna inandığı bir avuç altcoin’e ışık tutuyor. 

347.000 YouTube abonesine sahip olan Wainman yeni bir strateji oturumunda, Ethereum’un (ETH) Mayıs çöküşünden önce ulaştığı bir önceki zirveye yaklaşmadığı için büyük olasılıkla yükselmeye devam edeceğini söylüyor.

Wainman, Ethereum’un bir PoS konsensüs mekanizması elde etmeye yaklaştıkça ve EIP-1559 güncellemesini uygulamaya devam ettikçe, varlığın büyük bir arz şoku yaşayacağına dikkat çekiyor:

“ETH kelimenin tam anlamıyla yanıyor. Proof of stake’e geçiş, bunu daha çarpıcı hale getirecek ve EIP-1559’un henüz MetaMask ve tüm diğer büyük DApp’ler [merkeziyetsiz uygulamalar] tarafından desteklenmediğini anlamak önemlidir. Bu şimdiye kadarki inanılmaz bir arz şoku olsa da henüz bir şey görmedik…

Kurumsal yatırım ürünleri için Ethereum pazar payları hızla yükseliyor… 2020’nin başından beri tam anlamıyla söylediğimiz gibi Ethereum, Ethereum’un Bitcoin’in gerçek piyasa değerine meydan okumaya başlayacağı kurumsal destekli bir ralli için hazırlanıyor.”

5 Ağustos’ta başlatılan EIP-1159 güncellemesi Ethereum ağına, her bir işlem işlendiğinde dolaşımdaki arzdan belirli bir miktarda ETH’yi kalıcı olarak kaldıran bir ücret yakma mekanizması getirdi.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen proof of stake güncellemesi, bazı analistlerin Ethereum’un yıllık enflasyon oranını önemli ölçüde azaltabileceğini söylediği bir hareketle, madencilikten staking’e geçişin sinyalini verecek.

Wainman ayrıca Cardano’nun (ADA), 12 Eylül’deki akıllı sözleşme lansman tarihi duyurusu üzerine yükselmeye devam etmesini bekliyor:

“Charles Hoskinson, Cardano’da akıllı sözleşmelerin etkinleştirilmesi için aslında sabit bir tarihe sahip olduğunu söyleyerek bombayı patlattı… Artık insanlar Cardano’nun yanıbaşında var olan vahşi evrene erişmek için ADA’yı kullanmaya başlayacaklar.”

Trader ayrıca yatırımcıların akıllı sözleşmeler çıkarken muhtemelen iyi performans göstereceğini söylediği Cardano’da çalışan varlıklara da göz kulak olmaları gerektiğini ekliyor.

Wainman ayrıca merkeziyetsiz alım satım platformu SushiSwap’ı (SUSHI) ele alıyor. Trader, SushiSwap’ın bir NFT pazar yeri başlattığını belirtiyor.

Wainman, stablecoin odaklı bir borçlanma ve borç verme platformu olan Terra’yı (LUNA) öne çıkarmaya devam ediyor. Wainman, varlığın yakında Coinbase’de listeleneceğine inandığı için LUNA’nın son rallisinin büyük ihtimal bitmediğini söylüyor. 

Son olarak Wainman, 7 Ağustos’tan beri göz kulak olduğunu söylediği bir varlık olan Quickswap’tan (QUICK) bahsediyor.

Quickswap, Polygon ağındaki bir numaralı merkeziyetsiz alım satım platformudur. Wainman’ın görüşüne göre QUICK, kullanıcı ve işlem sayısı açısından SushiSwap ve Uniswap gibi büyük DEX rakiplerine karşı kafa kafaya gittiğinden, kabaca 273 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle henüz hak ettiği değeri görmemiş olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner