Yükleniyor...

Analist Jason Pizzino, Bu Ay İzlenebilecek 3 Kripto Varlık Sıralıyor

Altcoin trader’ı ve analisti Jason Pizzino, Ağustos ayında yükselmeye hazır olabilecek 3 kripto varlığını tartışıyor.

analist jason pizzino bu ay izlenebilecek 3 altcoin siraliyor

Altcoin trader’ı ve analisti Jason Pizzino, Ağustos ayında yükselmeye hazır olabilecek 3 kripto varlığını tartışıyor.

Trader’ın listesinde ilk sırada, Pizzino’nun ayın en iyi kripto varlığı seçtiği gizlilik odaklı proje Pirate Chain (ARRR) var.

Pizzino, ARRR’nin Bitcoin (ARRR/BTC) ve USD karşısında iyi göründüğünü ve her iki paritede de daha yüksek yüksekler (HH) ve daha yüksek dipler (HL) yaptığını belirtiyor:

“Bu üçü arasında benim favorim… ARRR çok büyük… Bu iyi görünüyor… Henüz patlamadık… 4 doların üzerinde bir kırılma, teyit veya güvenli giriş için uygun olabilir… Güzel, yavaş, sabit bir tempo harika olurdu…

ARRR/BTC de iyi görünüyor… Bunu sürekli yükselen bir yükseliş trendinde görmek istiyoruz: daha yüksek zirveler, daha yüksek dipler… Pirate Chain iyi görünüyor ve projeyi beğendim.”

Pizzino’nun radarındaki ikinci varlık, FTX borsasının yerel token’ı olan FTT’dir. Pizzino, FTT’nin düşüş trendinden çıktığını ve hem USD hem de BTC paritesinde daha yüksek seviyelere çıktığını söylüyor.

Ancak analist, yükseliş trendini ve kırılımı teyit etmesi için FTT’nin bir başka yüksek seviye daha yapması gerekeceğini söylüyor.

Pizzino ayrıca Bitcoin’i diğer blokzincirlerine getirmeyi amaçlayan bir proje olan Badger DAO’yu (BADGER) tartışıyor. Grafiği tırmanmaya başladığında, düşüş trendinde bir mola verdiğini söylüyor.

Pizzino, bir proje tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştüğünde, varlığın düşüş trendinin kırıldığı ve fiyatının tekrar yükselmeye başladığı teyit edilene kadar pozisyon almak için beklemenin en iyisi olduğunu söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner