Yükleniyor...

Analist Jason Pizzino, Cardano (ADA) İçin Sırada Neler Olduğunu Anlattı

Analist ve trader Jason Pizzino, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para biriminin bir haftada %30'un üzerinde yükselmesinin ardından Cardano'nun (ADA) fiyat hareketini inceledi.

ada cardano

Analist ve trader Jason Pizzino, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para biriminin bir haftada %30’un üzerinde yükselmesinin ardından Cardano’nun (ADA) fiyat hareketini inceledi.

Yeni bir YouTube videosunda Pizzino, Cardano’nun tarihinin en uzun düşüş dönemlerinden birini yaşadıktan sonra bir rahatlama rallisinin ortasında olabileceğini söylüyor.

“Temel olarak [Cardano] bir, iki, üç, dört, beş aydır neredeyse düz düşüşte… Beş ay düşüş, ADA’nın tüm tarihinde düz bir şekilde düşüşte olduğu en uzun dönemlerden biri… Bundan görebildiğim olumlu şey, muhtemelen bir rahatlama rallisi zamanı. Piyasalar 0,70 dolar civarında bir tür düşük seviye buldu. Bir önceki 1 dolarlık destek seviyesine geri dönüş yolunu buldu ve görünüşe göre bir sonraki rahatlama rallisi girişimimizi deniyoruz.”

Kripto para analisti, Cardano’nun direnç seviyesinin 1,20 dolar civarında olduğunu ekliyor. Cardano, yazı yazılırken son 24 saatte %2’lik bir düşüşle 1.13 dolardan el değiştiriyordu.

Pizzino ayrıca, Cardano’nun düşüş trendini potansiyel olarak tersine çevirmeden önce ADA’nın geri çekilmesini beklediğini söylüyor:

“Bu noktada ADA için en iyi senaryo, bu düşüş trendini yakalar, kırar ve ardından düşüşü yavaşlatmaya başlarsak, bence bu ADA’ya 0,75 dolardan daha düşük bir fiyat görmeme olasılığı verebilir… Özellikle hareket etmeye başladığında herhangi bir şeye atlamak için acele etmem gerekmiyor. Sanırım muhtemelen geri geleceğiz ve bu bölgede 0,80 dolar, belki bir yerde 1 dolara kadar bir fiyatlandırmayı test edeceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner