Yükleniyor...

Analist Jason Pizzino’ya Göre Polygon (MATIC), Curve (CRV) ve İki Ek Altcoin Bu Yıl Yüksek Kazanç Sağlayacak

Popüler bir kripto para analisti, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin'in bu yıl yüksek kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

analiz altcoinler

Popüler bir kripto para analisti, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin’in bu yıl yüksek kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Yeni videosunda konuşan Jason Pizzino, Polygon’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolardan devam eden geri çekilmesine rağmen hala bir boğa trendinde olduğunu belirtti:

“Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, bu genellikle bir pozisyona girmek istediğiniz zamandır… Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum: daha yüksek dipler, bu oldukça basit. Yüzde elli [Fibonacci] seviyesi yaklaşık 2.20 dolar.”

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para, stablecoin odaklı merkeziyetsiz borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı CRV:

“Curve’ün piyasa değeri yaklaşık 2,4 milyar dolar, kilitli toplam değer ise: 24 milyar dolar. Bence burada da Curve’e, Curve’de kilitli olan değere daha yakın bir değer sağlamak için büyük bir hareket olacak.”

Sırada, merkeziyetsiz borsa SushiSwap’ın yönetim token’ı Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya göre, Sushi’nin nispeten küçük pazar değeri, onu üstel kazançlar elde edebilecek bir konuma getiriyor. Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar arasında olduğunu ekledi.

Dördüncü kripto para birimi ise otomatik yield farming stratejisine güç veren merkeziyetsiz finans platformu Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI’nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik özelliklerin ise güç belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Kilitlenen toplam değer de iyi görünüyor. Daha yüksek dip formları da görmeye başlıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner