Yükleniyor...

Deva Partisi Metaverse’e Adım Attığını Duyurdu

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı gönderide partinin metaverse'e taşındığını ve genel merkezde toplantıların yakında başlayacağını söyledi.

deva partisi metaverse

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı gönderide partinin metaverse’e taşındığını ve genel merkezde toplantıların yakında başlayacağını söyledi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dalgın, tweette partinin genel merkez binasının metaverse’deki konumunu ve Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın, metaverse’deki görüntüsünü paylaşarak şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye’de ilk kez bir siyasi parti Metaverse’de. Metaverse’ün Deva’sı hazır. Deva Partisi Genel Merkezi, Ankara Mustafa Kemal Mahallesi’nden sonra, şimdi de Metaverse Mustafa Kemal Mahallesi’nde. Toplantılar yakında başlıyor Hayallerimize bile yetişemezler. Hayırlı olsun.”

ali babacan metaverse

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner