Yükleniyor...

The Sandbox (SAND) harekete koyuldu: Metaverse’e yeşil ışık!

Metaverse alanının başlıca kripto paralarından The Sandbox (SAND) yakın zamandaki fiyat hareketleriyle sektöre göz kırptı.

Uswitch Metaversee Hazir Ulkeleri Belirledi

Metaverse alanının başlıca kripto paralarından The Sandbox (SAND) yakın zamandaki fiyat hareketleriyle sektöre göz kırptı.

Metaverse evreni denildiğinde akla gelen ilk projelerden The Sandbox, bir süredir yükseliş eğiliminde hareket ediyor. Popüler coin, son 24 saatte yüzde 18,49’luk performansıyl “En Çok Yükselenler” listesinde dördüncğ sırada yer aldı. Ancak bu yükseliş eğilimi Metaverse furyasının yaratmış olduğu bir güç değil, BTC ve ETH‘nin yukarı yönlü fiyatlamasından dolayı gerçekleşiyor. Henüz piyasadan ayrışamayan Metaverse coin’leri, SAND’in sert yükselişleriyle bu gidişata dur diyebilir mi?

Ekran Resmi 2023 12 26 08.12.39 2

Metaverse trendi cılız kaldı: Bayrağı SAND taşıyabilir!

Bir dönemler yalnızca kripto endüstrisini değil tüm dünyanı kasıp kavuran Metaverse kavramı, o günden bu yana eski tadını yakalayamadı. Bu süreçte pek çok yeni sektör gelip geçti. Zaman zaman Metaverse trendi kendini öne atmaya çalışsa da bu durum hiçbir zaman kalıcı olamadı.

Metaverse’ün kripto tarafındaki gidişatına baktığımızda ise ilgili coin’lerin ayrışamayarak BTC ve ETH’nin sayesinde yol aldığını gözlemliyoruz. Bu alanda en dikkat çarpıcı unsur ise SAND’ın yavaş yavaş ön plana çıkması oldu. Diğer Metaverse coin’lerine oranla daha iyi bir performans koyan SAND yalnızca iki haftada yüzde 50’ye yakın arttı.

Haberin yazımı itibarıyla 0,6528 dolardan işlem gören popüler Metaverse projesi, 0,7875 – 0,8039 doları aştığı takdirde sırasıyla 0,8914 ve 0,9896 dolara bir hamle yapabilir. Özellikle de hem teknik hem psikolojik açıdan kritik bir direnç seviyesi olan bir dolar bandının kırılması, Metaverse evreni adına yeni bir trendin habercisi olabilir.

Ekran Resmi 2023 12 26 08.28.00

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner