Yükleniyor...

Aptos (APT) çıldırdı: Memecoin’i Gui (GUI) ile birlikte uçuşta!

Aptos (APT) son bir haftada yüzde 40 artış sergilerken memecoin'i olan Gui Inu (GUI) ise saatler içinde yüzde 57 artış yaşandı.

3d,Render,Of,Aptos,Token.,Editorial,Illustration

Aptos (APT) son bir haftada yüzde 40 artış sergilerken memecoin’i olan Gui Inu (GUI) ise saatler içinde yüzde 57 artış yaşandı.

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Arbitrum‘un (ARB) yükselmesinden sonra çıkış yapması beklenen Aptos (APT) bu duruma kayıtsız kalmadı. Özellikle de ağdaki NFT sahiplerine memecoin airdropu yapılmasıyla birlikte ön plana çıkan Aptos, bu etkiyi direkt olarak fiyata yansıtmayı başardı. 18 Aralık’ta 7,479 dolardan işlem gören popüler coin, bugün itibarıyla 10,423 dolara gelerek toplamda yüzde 40,52’lik bir artış kaydetmiş oldu.

Ekran Resmi 2023 12 25 17.17.14

Airdrop’lar eşliğinde memecoin’i patlama yaptı!

Son günlerde Aptos ile ilgili çeşitli NFT sahiplerine memecoin airdropu yapılması, ilgili paritenin fiyatına adeta doping etkisi yarattı. Bu memecoin’lerin en dikkat çeken ismi ise Gui Inu (GUI) oldu. APT’nin sert yükselişiyle beraber doğru orantılı bir fiyat yapısı çizen GUI yalnızca iki saat içinde yüzde 57,22 oranında artış yaşayarak dikkatleri çekti.

Aptos ekosisteminin bir memecoin’e ihtiyaç duyuyor olması ise GUI’deki beklentileri artırdı. Doğal olarak GUI sosyal medya platformlarında trend haline geldi. Avalanche’ta çıkış yapan COQ, Solana’da patlama yapan BONK derken gözlerin GUI’ye çevrilmesi ise memecoin’deki beklentileri iyice artırmış durumda.

Ekran Resmi 2023 12 25 17.17.37

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner