Yükleniyor...

Binance’ten BONK’a müjdeli haber: Yüzde 250’ye yakın arttı!

Popüler memecoin BONK'u listeleyeceğini açıklayan Binance, yeni bir çılgınlığı tetiklemiş olabilir.

Popüler memecoin BONK‘u listeleyeceğini açıklayan Binance, yeni bir çılgınlığı tetiklemiş olabilir.

Solana ekosisteminin en güçlü gelen memecoin’i BONK durmak bilmiyor. Son zamanlarda çeşitli borsa listelemeleriyle gündeme gelen memecoin, en kritik haberi Binance‘ten aldı. Müjdeli haberi veren Binance, kısa sürede BONK’u listeleyeceğini açıkladı. Zaten bir yükseliş trendi yaşayan BONK bu haberin etkisiyle birlikte iyice gaza bastı. Yalnızca iki gün içinde yüzde 246,85 oranında artış kaydeden popüler coin, bir süre daha piyasayı sömürecek gibi duruyor.

Listeme haberlerinin giderek artıyor!

Ayı sezonlarında çok fazla olmasa da etkisini gösteren “listeleme haberleri” piyasanın pozitife evrilmesiyle iyice gündem haline geldi. Özellikle de memecoin’lere yarayan bu gelişme, fiyatı inanılmaz bir şekilde yukarı taşıyor. Bu durumu son olarak BONK’ta gözlemledik. İlk olarak Coinbase‘in BONK’u listeleyeceğini açıklaması, daha sonrasında ise bu olaya Binance’in dahil olması yüzde 250’ye yakın bir artışı beraberinde getirdi.

Geçtiğimiz boğa sezonlarındaki listeme haberlerinin etkisi, tekrardan görülmeye başlamış gibi duruyor. BRC20’lerin birer birer Binance’te listelenmesiyle beraber yaşadıkları artışlar daha sonrasında ise BONK’un böyle bir hamlesi, piyasa adına pozitif unsurlardan oldu. Bu sürecin daha ne kadar devap edip etmeyeceği ise merakla takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 12 15 09.40.33

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner