Yükleniyor...

Binance, BRC20 trendini ayağa kaldırdı: Yükselişe geçtiler!

Binance'in SATS'ı listeleyeceğini duyurması, BRC20 token'larının yükselişe geçmesini sağladı.

BRC20 sats binance

Binance’in SATS’ı listeleyeceğini duyurması, BRC20 token’larının yükselişe geçmesini sağladı.

Kripto para piyasasının boğa beklentileriyle ilerlediği bugünlerde, Binance’ten yeni bir hamle geldi. Binance, yeni bir listeleme haberiyle gündemde bomba etkisi yarattı. Günün erken saatlerinde Binance, BRC20 token’larından SATS’ı listeleyeceğini duyurdu. Bu duyuru sonrasında, SATS başta olmak üzere birçok BRC20 token’ında güçlü yükselişler görüldü.

Binance, FUD’ların merkezinde olan BRC20 trendini tekrar ayağa kaldırdı. SATS, bir saatten kısa sürede yüzde 100’e yakın yükseliş yaşadı. MUBI, TRAC ve NALS gibi BRC20 token’ları da yükselişe eşlik etti.

BRC20 trendi tam gaz devam: SATS uçuşta!

Binance, popüler BRC20 token’larından SATS’ı borsada listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi, ORDI’nın etkisiyle bilinirlik kazanan BRC20 trendini tekrar ayağa kaldırdı.

ORDI’nin Binance’te listelenmesi ve beraberinde gelen yükselişi, BRC20 token’larını trend haline getirmişti. Bitcoin geliştiricisinin BRC20’leri bir açık olarak değerlendirmesi ve bu açığı kapatacaklarını söylemesi trendi sekteye uğrattı. ORDI tarafında geri çekilme görüldü ve diğer BRC20 token’ları da bu geri çekilmeye eşlik etti.

Günün erken saatlerinde Binance, gözden düşmek üzere olan BRC20 token’larını tekrar alevlendirdi. Binance, 800 milyon dolar piyasa değerine sahip olan SATS’ı listeleyecek. Bu listeleme haberi, SATS fiyatını yüzde 100’e yakın artırdı.

SATS verileri

Kripto yatırımcıları, SATS haberiyle birlikte diğer BRC20 token’larına da hücum etti. BRC20 köprü projesi olan MUBI, haberin etkisiyle kısa sürede yüzde 30’luk bir yükselişe ev sahipliği yaptı. Bir başka popüler BRC20 projesi TRAC ise son bir saatte yüzde 12,5’lik yükseliş yaşadı.

BRC20 projesi SATS, Bitcoin’in en küçük birimi olan Satoshi’den esinlendi. Her bir Bitcoin 100 milyon Satoshi’ye bölünebilir. SATS (Ordinals), token ekonomisinde Satoshi’yi kullanarak Bitcoin blokzincirinde öne çıktı. BRC20 token standardına göre kodlanan SATS, popüler kripto para birimlerinden birisi haline gelmeyi başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner