Yükleniyor...

BRC20’ler pes etmiyor: Zirve için rekabete girdiler!

Son birkaç gündür düzeltme yapan BRC20'ler, Bitcoin'in (BTC) toparlanması eşliğinde gazı kökledi.

Fotoram.io 117

Son birkaç gündür düzeltme yapan BRC20’ler, Bitcoin’in (BTC) toparlanması eşliğinde gazı kökledi.

Yakın zamana damga vuran BRC20 trendi, BTC‘nin ara düzeltmesiyle birlikte adeta sarsılmıştı. ORDI başta olmak üzere pek çok BRC20’de yüzde 20’yi aşan düşüşler kaydedilmişti. Özellikle de daha düşük hacme sahip olan borsalaradaki BRC20 düşüşleri, yatırımcısında panik havası yarattı. Daha sonrasında ise Ethereum‘un yavaş yavaş Bitcoin’e söz geçirmesi ve BTC’deki fiyat yapısının güven vermesinden dolayı ipleri tekrardan eline alan BRC20’ler, zirve için rekabete girdi.

Ekran Resmi 2023 12 26 08.12.39 3

BRC20 furyasını sırtlayan ORDI ve SATS oldu!

Son 24 saatte bakıldığında ORDI yüzde 37,38’lik artışıyla SATS ise yüzde 39,81’lik artışıyla altcoin piyasasında hakimiyet kurdu. En Çok Yükselenler listesinde ilk iki sırayı kapan BRC20’ler, ara düzeltmelere rağmen yaşamış olduğu yükselişler ile pes etmeyeceklerini bir kez daha kanıtladı. Bunun yanı sıra çeşitli kripto borsalarından BRC20’lere dait gelen listeme haberleri, trendi körüklemeye devam eden kritik bir unsur haline geldi.

2024’e yaklaşıldıkça bir şekilde ivmesini sürdürmeyi başaran BRC20’ler, yeni yılda merakla beklenen bir alan haline geldi. Bu taraftaki yükselişlerin piyasanının geneline oranla çok daha şiddetli olması, yatırımcıyı cezbetmeye devam edebilir. Fakat beraberinde getirmiş olduğu riskler de bir o kadar yüksek olacaktır. Bitcoin, Ethereum ve BRC20’lerdeki volatilite göz önünde bulundurulduğunda bu tehlikelere dikkat etmek gerekebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner