Yükleniyor...

Eylül’de yükselmesi beklenen 5 Metaverse coin’i

Metaverse coin kavramının hayatımıza girişiyle birlikte özellikle son yıllarda dijital dünya ile gerçek dünyanın iç içe geçtiği bir döneme tanıklık ediyoruz.

metaverse coin

Metaverse coin kavramının hayatımıza girişiyle birlikte özellikle son yıllarda dijital dünya ile gerçek dünyanın iç içe geçtiği bir döneme tanıklık ediyoruz. Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve metaverse kavramları, insanların dijital platformlarda yeni bir yaşam sürdürmelerine imkan tanıyan devrim niteliğindeki teknolojileri ifade ediyor.

Bu büyüleyici dijital evrende yatırım yapma fırsatları da giderek çoğalıyor. Özellikle Eylül ayında gözler, metaverse dünyasının en parlak yıldızlarına çevriliyor.

Yükselmesi beklenen Metaverse coin listesi

Biz de Eylül’de yükselmesi beklenen 5 metaverse coini sizler için derledik. Bu beş coin’in potansiyelini ve neden Eylül ayının en gözde yatırım fırsatları arasında yer aldığını inceleyeceğiz.

metaverse coin 1

The Sandbox (SAND)

SAND, popüler metaverse ve çevrimiçi oyun platformu The Sandbox’ın yerel token’ıdır. CoinMarketCap’ten alınan veriler, tokenin geçtiğimiz hafta boyunca düşüş eğiliminin ardından son 24 saatte yüzde 0,54’lük bir kazanç elde ettiğini gösteriyor. Token ayrıca, son 24 saatte yüzde 1,54’lük bir artış kaydederek işlem hacminde de bir yükseliş gördü.

decen

Decentraland (MANA)

Gelgitli piyasa koşullarına rağmen MANA, 17 Ağustos’ta başlayan piyasa düzeltmesine kadar performansını korumayı başardı. Bu, büyük kripto para birimlerinin de ağır kayıplar kaydettiği bir dönemde fiyatında sert bir düşüşe neden oldu. 29 Ağustos’ta token tekrar 0,31 dolara yükseldi ve iki gün sonra düşüşe geçmeden önce olumlu performansını sürdürdü.

render

Render (RNDR)

Tüm kripto para piyasasıyla birlikte RNDR de Ağustos ayındaki piyasa düzeltmesinden etkilendi. Düşüşten önce, token’ın fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Haberin yazımı sırasında, tokenin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 1,85’lik bir artışla 1,37 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ayrıca, token işlem hacminde yüzde 26’lık bir artış kaydederek bu listedeki en iyi performans gösteren tokenlardan biri haline geldi. Bununla birlikte, mevcut fiyat tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 7,4 dolardan çok uzakta. Bununla birlikte, yıllık fiyat veri tablosu RNDR’nin geçtiğimiz yıl yüzde 171’lik bir artış kaydettiğini gösteriyor.

axs

Axie Infinity (AXS)

AXS bugün erken saatlerde tekrar yeşil bölgeye tırmanmaya başladı. Token geçen ayın sonundan bu yana aşağı yönlü bir fiyat performansı sergilemişti. Ancak bu düşüş, fiyatı her biri 5 doların üzerine çıkaran kısa bir yükselişin ardından geldi.

Şu anda token 4,52 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saat içinde yüzde 1,29’luk bir kazancı temsil ediyor.

metaverse coin 2

Enjin Coin (ENJ)

Mevcut piyasa koşulları ENJ’nin fiyatına darbe vurdu. Ağustos ayının başlarında yaşanan ılımlı bir pozitif hareketin ardından token yenik düştü ve fiyatında keskin bir düşüş kaydetti. Değişken piyasa koşullarına rağmen, token son 7 gün içinde önemli bir yükseliş yaşadı.

Haberin yazımı sırasında token fiyatı 0,2338 dolar seviyesinde bulunuyor. Mevcut fiyat, son 24 saat içinde yüzde 0,94’lük bir kazancın sonucudur. Ayrıca, token aynı dönemde işlem hacminde de yüzde 0,34’lük bir artış kaydetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner