Yükleniyor...

Analist, Mart Ayında Patlamaya Hazır Olduğunu Söylediği 8 Altcoin Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve Altcoin Daily kurucu ortağı Austin Arnold, Mart ayında ralli yapacağına inandığı 8 altcoin projesi sıralıyor.

analist mart ayinda patlamaya hazir oldugunu soyledigi 8 altcoin acikliyor

Kripto para trader’ı ve Altcoin Daily kurucu ortağı Austin Arnold, Mart ayında ralli yapacağına inandığı 8 altcoin projesi sıralıyor.

Yeni bir videosunda Arnold, zincirler arası eşler arası dijital varlık borsası Bondly’yi (BONDLY) öne çıkararak listeyi başlatıyor.

Arnold, non-fungible token’ların (NFT’ler) veya dijital koleksiyon parçalarının hızla büyüyen bir alan olduğunu ve kısa süre önce 3.5 milyon dolar değerinde Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly’nin sektörle birlikte büyümeye hazırlandığını vurguluyor:

“NFT’ler hala ısınma modunda. İnsanlar NFT’lerle giderek daha fazla ilgilenmeye başlıyor. Ve piyasada her zaman iniş çıkışlar yaşanacak olsa da, insanların ilgilendiği şeyin NFT’ler olduğunu görebileceğinizi düşünüyorum.”

Altcoin Daily sunucusunun listesindeki ikinci altcoin ise Cardano (ADA). Ethereum’un (ETH) hızla yükselen ücretlerine nispeten ucuz işlem ücretlerine dikkat çekiyor:

“Cardano’nun Mart ayında harika bir anlatısı olacak. ETH işlem ücretleri yüksek, Cardano’yu seven insanlar, tanıtan ünlüler… Cardano, Mart ayında izlenmesi gereken bir proje. Henüz piyasa yapısını kırmadı. Yükseleceğini düşünüyorum.”

Chainlink (LINK), yakın zamanda gerçekleştirdiği Off-Chain Reporting (OCR) güncellemesi ile analistin yükselişe geçeceğini düşündüğü üçüncü proje:

“… Chainlink’in Mart ayı için harika bir anlatısı var. Haber şu ki, “Chainlink, OCR sistemi güncellemesini sunarak işlem maliyetlerini on kat azaltıyor.” Bu nedenle insanlar işlem ücretlerinin belirli ağları nasıl sınırladığının oldukça farkında. Ethereum’un en üstünde yer alan Chainlink, işlem maliyetlerini on kat azaltıyor. Tabii ki bu, Mart ayında oldukça yükselebileceğini gösteriyor.”

Arnold’un Mart ayında toparlanmasını beklediği dördüncü altcoin, şu anda İsviçre’nin en eski bankalarından birinde işlem yapabilen uyarlanabilir akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Beşincisi ise Umbrella Network (UMB).

Altcoin Daily sunucusu, bu ayın başlarında Umbrella Network’ün IDO’suna olan yüksek talebin altcoin’in için özellikle yükseliş işareti taşıdığına inanıyor.

“Satış sırasında yalnızca 625 katılımcıya dağıtılan 2.5 milyon UMB token ile mevcut 1000 rastgele seçilmiş slot mevcut olduğundan, 9 Şubat teklifi 10 kat fazla kişinin kaydolması ile sonuçlandı. IDO, yaklaşık 0.25 milyon dolar değerinde 72 ETH topladı.”

Ana ağ lansmanına yaklaşan likidite toplayıcı Orion Protocol (ORN), Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor.

Arnold’un öne çıkan bir sonraki altcoin projesi kendi NFT pazarına sahip olan çapraz zincir merkeziyetsiz finans protokolü SuperFarm (SUPER).

“NFT’lerin yükseleceğini düşünüyorsanız, bu çok yeni bir proje. Bu projenin iyi gittiğini görebiliyorum.”

Arnold, sekizinci olarak Ethereum’u sıralıyor ve yatırımcıların bir numaralı akıllı sözleşme platformunu henüz göz ardı etmemeleri gerektiğini söylüyor.

“Ethereum’u sırf işlem ücretleri yüksek diye göz ardı etmeyin. İnsanlar ağın bir parçası olmak istediği ve onu kullandığı için işlem ücretleri yüksek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner