Yükleniyor...

Analist, Olası Bir Piyasa Düzeltmesine Karşı Yükselebileceğini Düşündüğü 3 Küçük Altcoin’i Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, kripto para piyasası düzeltme yaşarken bu akışa karşı çıkabileceğine inandığı 3 küçük hacimli altcoin’i açıklıyor.

analist olasi bir piyasa duzeltmesine karsi yukselebilecegini dusundugu 3 kucuk altcoini acikliyor 3

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, kripto para piyasası düzeltme yaşarken bu akışa karşı çıkabileceğine inandığı 3 küçük hacimli altcoin’i açıklıyor.

Swope, yeni bir videoda 201.000 YouTube abonesine, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu Bao Finance’e (BAO) baktığını söylüyor. Altcoin’in, heyecan aşamasını geride bırakmasına rağmen ilerleme kaydetmeye devam etmesinden ötürü, yatırımcıların değerlendirmesine layık olduğunu düşünüyor:

“XDai havuzları uygulandı, birkaç küçük hata var ancak Baoman’ın da dediği gibi: ‘Blok ödülleri bir gün daha geriye çekildi ancak çiftlikler çalışıyor ve stabil. Yatırma işlemleri şimdi başlayabilir.’ Evet, ürünler xDai’de yetiştirilmeye hazır. Tam olarak planladıkları gibi hareket ediyorlar.”

Swope, BAO’nun artık kripto para birimi türev borsası FTX’te spot alım satımlar için teminat olarak kullanılabileceğini de ekledi.

Swope’un listesindeki ikinci altcoin, kullanıcılara gerçek dünya varlıkları ve emtialar ve hisse senetleri gibi türevler ile doğrudan Ethereum üzerinden alım satım yapmaya olanak tanıyan varlık tokenizasyon platformu Deus Finance (DEUS):

“Deus, merkeziyetsiz alım satım platformunu resmi olarak başlatmak üzere. XDai’de zaman kısıtlaması olmaksızın yüzlerce hisse senedi, forex ve seçili kripto paraların ticaretini yapabileceksiniz.”

Swope, proje ölçeklenebilir bir sentetik platform başlattıkça, platforma kilitlenmiş mevcut toplam değerin (TVL) de artacağına inanıyor.

Swope’un radarındaki son altcoin, DeFi platformu Non-Fungible Yearn’dır (NFY). Kripto fenomenine göre platform, NFT’leri alıp DeFi’a uygulayarak, fungible token’lar (NFT’ler) alt sektöründeki olasılıkları ve fırsatları genişletiyor:

“Cüzdanı koruyarak ve ilk transfer edilebilir hisseye izin vererek, getiri çiftçiliğini daha güvenli ve esnek hale getirmek için NFT’leri kullanan ilk DeFi protokolüdür. Stake hakkını temsil eden cüzdan adresleri yerine, bir NFT’nin stake edilmiş fonların hakkını ve ürettikleri getiriyi temsil edeceği bir ekosistem yaratmaktır. Stake edilmiş token’larınızı ve gelecekteki getirinizi bir NFT aracılığıyla takas edebileceksiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner