Yükleniyor...

Analist Pentoshi: Bitcoin (BTC) Satıcıları Tuzağa Düşürüyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto varlık analisti ve trader’ı, Bitcoin’in 50.

analist pentoshi bitcoin btc saticilari tuzaga dusuruyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto varlık analisti ve trader’ı, Bitcoin’in 50.000 dolarlık kilit fiyat seviyesinin üzerine çıkmasıyla vahşi bir Bitcoin rallisi öngörüyor.

Pentoshi olarak bilinen 252.100 Twitter takipçili trader, BTC’nin kritik bir seviyeye ulaşmasının, önde gelen kripto para biriminin fiyatının yükseleceğinin bir işareti olduğunu söylüyor:

“50.000 doların üzerinde veya altında kapanış önemli değil. Sadece insanların tartıştığını görmek önemli… Bence 49.873 dolar, 50.000 dolardan daha önemli. Ayrıntılar önemlidir.”

analist pentoshi bitcoin btc saticilari tuzaga dusuruyor 3

Pentoshi’nin 49.873 dolarlık kilit seviyesi, Mayıs 2021 çöküşünün zirvesi sırasında meydana gelen kırılım noktasından türetilmiştir. Analist, Bitcoin piyasasının algoritmik olarak alınıp satıldığını ve ticaret botlarının, BTC 49.873 doları geri aldıktan sonra uzun süre devam edecek şekilde tasarlandığını vurguluyor.

BTC 49.873 doların üzerinde gezinirken Pentoshi, Bitcoin’in artık büyük bir yeşil günlük mum oluşturmaya hazır olduğunu söylüyor:

“Dün yayımladığım gibi 49.893 dolar, Mayıs ayındaki kırılma noktasıydı. Şu anda destek görevi görüyor. Bence BTC, satıcıları tuzağa düşürüyor ve ayılar için güneşin parlamadığı yere yeşil bir mum koymak üzere. Günlük 5.000 dolarlık bir mum inşa edilmeye çalışılıyor gibi görünüyor.”

analist pentoshi bitcoin btc saticilari tuzaga dusuruyor 4

Pentoshi, Bitcoin için boğa döngüsü hedefi olarak 180.000 doları işaret ediyor ve mevcut 51.000 dolar civarındaki mevcut değerinden %250’lik bir yukarı potansiyele inanıyor.

analist pentoshi bitcoin btc saticilari tuzaga dusuruyor 5

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner