Yükleniyor...

McGlone, Bitcoin’in (BTC) Küçük Bir Dirençle Karşılaşacağını Söyledi

Bloomberg’den analist ve stratejist Mike McGlone, Bitcoin ile ilgili görüşlerini aktardı.

mcglone

Bloomberg’den analist ve stratejist Mike McGlone, Bitcoin ile ilgili görüşlerini aktardı. Bitcoin’in, Ağustos ayında başlayan boğa koşusuna devam edeceğini ve son psikolojik dirençte 50.000 dolar seviyesinde başarılı bir şekilde ayakta kaldıktan sonra, minimum dirençle 100.000 dolar seviyesine çıkabileceğini dile getirdi.

McGlone’un dünkü tahminlerinin yanı sıra, analistlerden alınan metrikler, Mayıs ayından bu yana gerçekleşen uzun vadeli birikimin fiyatlarının yükseltmeye yönelik çalışmalar olabileceğini gösteriyor. McGlone Bitcoin’in 100.000 dolara doğru giden yolculuğunda küçük bir dirençle karşılaşabileceğini söyleyerek şöyle konuştu:

“Düşürecek bir düzeltmeye katlandıktan sonra, kripto varlık piyasasının 2. çeyrekte en düşük seviyelerinin altına düşmektense yukarı yönlü seyrine devam etme olasılığının daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bitcoin ve Ethereum’un rekor seviyelere ulaşmasını ne durdurabilir, sorusu daha zor bir soru olabilir. Artan talep ve benimseme, azalan arzla karşı karşıya.”

JPMorgan, piyasanın dalgalı göründüğü konusunda uyarmasına rağmen, McGlone kripto varlık fiyatları için yukarı yönlü bir kazanç öngördüğünü ama fiyatların uzun vadede sürdürülebilir olmayabileceğini söyledi. JPMorgan analistlerine göre, BTC fiyat artışını temsil eden faktörler arasında kitlelerin ve yatırımcıların devam eden ilgisi var.

McGlone, ETH’nin 5000 dolara doğru gideceğini tahmin ediyor. Ona göre bu, kripto varlık işlem platformlarında Ethereum arz sıkıntısı zaten teşvik ediliyor. NFT’lere ve DeFi’ye olan talebin, ağı aktif tutarken fiyatları da artıracağını söyledi. Bu gerçek, JPMorgan’ın yakın tarihli bir analizi ile desteklenmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner