Yükleniyor...

Analist: Piyasa Tarihteki En Büyük Altcoin Patlamasına Hazırlanıyor, Bu 3 Altcoin’e Dikkat

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, mevcut kripto para piyasasının tarihteki en büyük altcoin patlaması olacak şekilde şekillendiğini söylüyor.

analist piyasa tarihteki en buyuk altcoin patlamasina hazirlaniyor bu 3 altcoine dikkat

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, mevcut kripto para piyasasının tarihteki en büyük altcoin patlaması olacak şekilde şekillendiğini söylüyor.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Merten, Bitcoin’in 50.000 dolara çıkacağını tahmin ederken, altcoin’lerin yükselmeye devam edeceğini ve bunun piyasa döngüsünün erken dönemleri olduğunu söyledi.

Ampleforth’dan yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken potansiyel bir altcoin olarak bahseden Merten, önümüzdeki yıl multi milyar dolarlık bir projeye dönüşme potansiyeline sahip olduğunu söyledi:

“Buradaki Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para birimine dönüşebileceğini varsaymak oldukça gerçekçi görünüyor. Bu hız ile çok olası.”

Merten, takipçilerine yenilikçi özelliklerden yararlandığını söylediği Ampleforth rakibi Benchmark Protocol’ün de yükseceğini düşündüğünü söyledi.

Merten ayrıca Uniswap’e de övgüde bulundu ve altcoin için 50 dolarlık fiyat hedefinden emin olduğunu söyledi. UNI için yükseliş trendlerini birden fazla alım satım grafiğinde vurguladı ve “Sanırım çok yakında burada bir patlama yaşayacağız” dedi.

Önde gelen analist, 2020’nin son günlerinde Loopring’in (LRC) de patlayamaya hazır olduğunu düşündüğünü açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından altcoin, 3 Ocak’ta sert bir yükseliş trendine girerek, 0.17 dolar seviyesinden 0.56 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Detaylara “Popüler Analist Patlama Yapacağına İnandığı Sıradaki Altcoin Projesini Açıkladı” başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner