Yükleniyor...

Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

Popüler şarkıcı ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın ve Kraken yöneticisi Dan Held arasında dün akşam Ethereum (ETH) üzerinden bir atışma yaşandı.

emre aydin dan held ethereum kraken eth atisma

Popüler şarkıcı ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın ve Kraken yöneticisi Dan Held arasında dün akşam Ethereum (ETH) üzerinden bir atışma yaşandı.

Dün akşam Dan Held, Twitter üzerinden Ethereum’u eleştiren bir dizi tweet attı. Held, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin paradır. Ethereum ise değil. ETH’yi kaç kurumsal firma hazinesi için satın aldı? ETH yakıttır, nakit değil. Yoksa anlatıyı yeniden mi değiştirdik? Ayak uyduramıyorum.”

Held’in bu ifadeleri üzerine Emre Aydın, “O zaman ETH neden Kraken’de var” sorusunu yöneltti.

Emre Aydın’ın bu ifadeleri üzerine Held, “İnsanlar istediklerini satın almakta özgürdür! Bu benim kişisel fikrim” ifadlerini kullandı. Konuşmanın devamı ise şu şekilde gerçekleşti:

Emre Aydın: Bu insanlarla ya da insanların özgür olmasıyla ilgili değil, seninle ilgili. Tamamen yararsız olduğunu düşündüğünüz bir şeyi satıyorsunuz.

Dan Held: Nasdaq veya NYSE’de çalışan birinin listelenen her bir hisse senedini sevmesini mi beklemeliyiz. Bir dondurma dükkanında çalışan insanlara ne dersiniz? Tüm çeşitleri sevmeleri mi gerekiyor? Veya Google nasıl olur? Tüm soruları sevmek mi lazım?

Emre Aydın: Elbette sevmenize gerek yok. Onu sevmemekle periyodik olarak çöp olarak tanımlamak ama satmaya devam etmek arasındaki büyük bir fark var.

Bu atışma hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dan Held mi haklı Emre Aydın mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner