Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

ABONE OL:google-news

Popüler şarkıcı ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın ve Kraken yöneticisi Dan Held arasında dün akşam Ethereum (ETH) üzerinden bir atışma yaşandı.

Dün akşam Dan Held, Twitter üzerinden Ethereum‘u eleştiren bir dizi tweet attı. Held, şu ifadeleri kullandı:

Bitcoin paradır. Ethereum ise değil. ETH’yi kaç kurumsal firma hazinesi için satın aldı? ETH yakıttır, nakit değil. Yoksa anlatıyı yeniden mi değiştirdik? Ayak uyduramıyorum.”

Held’in bu ifadeleri üzerine Emre Aydın, “O zaman ETH neden Kraken’de var” sorusunu yöneltti.

Emre Aydın’ın bu ifadeleri üzerine Held, “İnsanlar istediklerini satın almakta özgürdür! Bu benim kişisel fikrim” ifadlerini kullandı. Konuşmanın devamı ise şu şekilde gerçekleşti:

Emre Aydın: Bu insanlarla ya da insanların özgür olmasıyla ilgili değil, seninle ilgili. Tamamen yararsız olduğunu düşündüğünüz bir şeyi satıyorsunuz.

Dan Held: Nasdaq veya NYSE’de çalışan birinin listelenen her bir hisse senedini sevmesini mi beklemeliyiz. Bir dondurma dükkanında çalışan insanlara ne dersiniz? Tüm çeşitleri sevmeleri mi gerekiyor? Veya Google nasıl olur? Tüm soruları sevmek mi lazım?

Emre Aydın: Elbette sevmenize gerek yok. Onu sevmemekle periyodik olarak çöp olarak tanımlamak ama satmaya devam etmek arasındaki büyük bir fark var.

Bu atışma hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dan Held mi haklı Emre Aydın mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar