Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri DAO Maker'ın Token'ı DAO, 2 Büyük Borsada Listelendi!

DAO Maker’ın Token’ı DAO, 2 Büyük Borsada Listelendi!

ABONE OL:google-news

Önemli teknoloji firmalarından birisi olan DAO Maker, geçtiğimiz haftalarda kendi yerel token’ını duyurmuştu. DAO Maker’ın token’ı bugün 2 önemli kripto para borsasında listelendi.

DAO Maker (DAO) token’ını benimseyen ilk borsalar arasında Kucoin ve Gate Exchange yer aldı. DAO Maker, bugün DAO/USDT ve DAO/BTC çiftleriyle Kucoin’de satışa sunuldu. Gate Exchange’de ise DAO/USDT, DAO/ETH ve DAO/BTC çiftleriyle alım satıma açıldı.

DAO Maker, listelenmenin ardından şu açıklamayı yaptı:

“DAO token için harika bir lansman, herkese teşekkür ederiz. Artık Kucoin ve Gate’de DAO ile ticaret yapabilirsiniz.

500.000 DAO yakıldı

Yakılan token’ların değeri 2.000.000 USD’ye ulaştı

İlk saatte 5.000.000’in üzerinde hacim oluştu.

Daha iyi şeyler gelecek.”

DAO Maker, yazının yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre 1.91 dolardan işlem görüyordu. Öte yandan kripto para birimi Coingecko’da en çok aranılan kripto paralar arasında yer alıyor.

DAO Maker Nedir?

2018’den beri kendi kendini finanse eden DAO Maker, artık kripto para birimi alanındaki en saygın ve en yaygın bağlantılı isimlerden birisi haline geldi. Firma endüstri liderlerine teknoloji ürünler, uyum çözümleri, kaynak yaratma ve stratejik danışmanlık anlamında destek sunuyor.

DAO Maker, blockchain alanındaki girişimleri destekleyen köklü bir danışmanlık ajansı ve yazılım sağlayıcısı. LTO Network, Elrond Network, Harmony Protocol, AVA Labs, 2key Network, Injective Protocol, Orion Protocol, NEM ve DEFI Unicorn Open Predict gibi projeler güvenilir müşterileri arasında yer alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar