Yükleniyor...

Analist Plan B, Bitcoin’in Şu Anda Boğalar İçin En İyi Fırsatı Sunduğunu Söylüyor

Anonim kripto para analisti Plan B, bir siyah kuğu olayı hariç, tüm göstergelerin önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) için parlak bir geleceğe işaret ettiğini söylüyor.

btc

Anonim kripto para analisti Plan B, bir siyah kuğu olayı hariç, tüm göstergelerin önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) için parlak bir geleceğe işaret ettiğini söylüyor.

Blockware Intelligence ile gerçekleşen röportajda konuşan analist, sayısız Bitcoin metriğinin neden bu kadar olumlu göründüğünü düşündüğünü anlattı:

“Tüm sinyaller, temel olarak, örneğin stoktan akışa [S2F] veya zincir üzerinde, gerçekleşen üst sınır veya diğer metrikler veya haberlerde, makro haberlerde, Bitcoin’e açılan ülke sayısının artmasında, her şey olumlu.”

Plan B, S2F modelini uygulamakla bilinir. Bitcoin son zamanlarda Plan B’nin S2F modeline göre düşük performans gösterirken, analist, lider kripto para için hala büyük rallilerin yaşanacağını söylüyor. Trader, Bitcoin vadeli işlem primlerinin ne zaman artmaya başladığını takip ettiğini söylüyor.

“Elbette siyah bir kuğu olabilir. Elbette geçmişte görmediğimiz ya da gerçek bir siyah kuğu olan bir şey olabilir ama volatilite düşük, vadeli işlem primi düşük. Bunu bir şahin gibi izliyorum.”

Plan B, şu anda Bitcoin yatırımcılarının çantalarını doldurmaları için ideal bir fırsat olduğuna inandığını söyleyerek sözlerini sonlandırıyor:

“Uykudaki kripto paralar, kârda olan insanlar, zararda olan insanlar, bir siyah kuğu olmadıkça, bunun Bitcoin tarihinde gördüğümüz en iyi satın alma fırsatlarından biri olduğuna dair başka bir senaryo hayal edemiyorum. 2016, 2011, 2013 veya 2012’nin başlangıcıyla bile uyumludur. Boğa koşusunun başlangıcı.”

Analist Mart ayında Bitcoin’in bu yıl bir ara 300.000 dolara yaklaşabileceğine dair bir senaryodan bahsetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner