Yükleniyor...

Analist, Solana (SOL) ve Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL), Axie Infinity (AXS) ve bir düşük değerli altcoin'in fiyat hareketleri hakkında yorumda bulundu.

stock market chart virtual screen with woman s hand digital remix 2

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL), Axie Infinity (AXS) ve bir düşük değerli altcoin’in fiyat hareketleri hakkında yorumda bulundu.

Anonim analist Altcoin Sherpa, Solana ve blok zinciri tabanlı oyun platformu Axie Infinity’nin birkaç aylık düşüş trendlerinden geçtikten sonra potansiyel yükseliş dönüş bölgelerine yakın işlem gördüğüne inandığını söyledi.

“AXS / SOL: Kasım ayında zaten düşüş eğiliminde olan kripto paraların, Ocak ayında sert bir şekilde yükselen kripto paralara göre diplerine daha yakın olduğunu düşünüyorum. AXS ve SOL gibi şeyler, NEAR gibilerde daha diptedir.”


Kripto analisti ayrıca, NFT pazar yeri LookRare’ı (LOOKS) yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, LOOKS bir ay içinde değerinin %85’inden fazlasını kaybettikten sonra potansiyel olarak 1 dolara düşebilir.

“-$1 psikolojik seviye. Alıcılar adım atıyor gibi görünüyor +BTC kısa vadede iyi görünüyor.”

Yazının yazıldığı sırada LOOKS, Altcoin Sherpa’nın 1,00 dolarlık desteğinin biraz üzerinde 1,03 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa, bu üç altcoin için dibin yakın olduğuna inanırken, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) ağır aşağı yönlü risklerle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“MATIC: Bunun sonunda 1 dolara çıktığını görmek şaşırtıcı olmaz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner