Yükleniyor...

Analist, Solana (SOL) ve Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL), Axie Infinity (AXS) ve bir düşük değerli altcoin'in fiyat hareketleri hakkında yorumda bulundu.

stock market chart virtual screen with woman s hand digital remix 2

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL), Axie Infinity (AXS) ve bir düşük değerli altcoin’in fiyat hareketleri hakkında yorumda bulundu.

Anonim analist Altcoin Sherpa, Solana ve blok zinciri tabanlı oyun platformu Axie Infinity’nin birkaç aylık düşüş trendlerinden geçtikten sonra potansiyel yükseliş dönüş bölgelerine yakın işlem gördüğüne inandığını söyledi.

“AXS / SOL: Kasım ayında zaten düşüş eğiliminde olan kripto paraların, Ocak ayında sert bir şekilde yükselen kripto paralara göre diplerine daha yakın olduğunu düşünüyorum. AXS ve SOL gibi şeyler, NEAR gibilerde daha diptedir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Kripto analisti ayrıca, NFT pazar yeri LookRare’ı (LOOKS) yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, LOOKS bir ay içinde değerinin %85’inden fazlasını kaybettikten sonra potansiyel olarak 1 dolara düşebilir.

“-$1 psikolojik seviye. Alıcılar adım atıyor gibi görünüyor +BTC kısa vadede iyi görünüyor.”

Yazının yazıldığı sırada LOOKS, Altcoin Sherpa’nın 1,00 dolarlık desteğinin biraz üzerinde 1,03 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa, bu üç altcoin için dibin yakın olduğuna inanırken, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) ağır aşağı yönlü risklerle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“MATIC: Bunun sonunda 1 dolara çıktığını görmek şaşırtıcı olmaz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x