Yükleniyor...

Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Yüksek profilli kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa'nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

bull

Yüksek profilli kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

Yeni bir videoda, kripto para analisti abonelerine Cardano’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı çok aylık konsolidasyonunu sona erdirmeye hazır olduğunu söylüyor:

“Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgası yaşayacağımızı ve ralliye devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir [desteğe karşı direnç] dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, genel olarak devamın olduğunu görebiliriz.”

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader, ADA/BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu, çünkü paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inandığını ekliyor. ADA/USD çiftine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, sadece bir önceki yüksek seviyeyi aşarız. Konsolideye başlarız. Bir önceki kırılan, bir destek bölgesi olarak bir önceki yüksek haline geldiği için devam edebiliriz. Bu ters döndüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz.”

Kripto para stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor:

“Litecoin, yükseliş dalgası için harika görünüyor.”

E0PW rqWEAIkUvI

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka para, kurumsal çözümler için blok zinciri olan Zilliqa. Tüccara göre, ZIL/BTC güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır:

“Bir önceki düşük seviyeyi, önemli destek seviyesini koruduğumuz ve yeni zirveyi kırmak üzereyken yeni bir ralli yapmaya hazırız. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşu yapacağız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner