Yükleniyor...

Analiste Göre Bitcoin (BTC) 40.000 Dolara Ulaşacak, Bu 2 Altcoin de Dikkatle İzlenmeli

Kripto para analisti Michaël van de Poppe (Crypto Michael), Bitcoin'in (BTC) 40.

bitcoin 40.000 dolar

Kripto para analisti Michaël van de Poppe (Crypto Michael), Bitcoin’in (BTC) 40.000 dolara ulaşmaya hazır olduğunu söyledi. Analist ayrıca bir altcoin rallisinin de yaşanabileceğini açıkladı.

Tanınmış kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye devam ederken 40.000 dolara yükseleceğini söyledi. Van de Poppe, yeni bir tweet’inde 91.700 takipçisine BTC’nin 27.000 dolar civarında işlem yaparken %50’nin üzerinde kazanç sağlayabileceğini söyledi. Analist, şunları söyledi:

“Bitcoin, ikinci Fibonacci ilgi noktama 25.800 dolar civarında yaklaşırken daha da yukarı doğru kırılıyor. Ne kadar yükseğe çıkarsak, bir sonraki hareket bizi o kadar yükseğe çıkarır. Bu geçici zirve 25.800 dolar ise, bir sonraki hareket BTC’yi 40.000 dolar ve üzerine çıkarabilir.”

EqK8 grXEAA9mUQ

Trader ayrıca, mevcut BTC boğa döngüsünün neden üç yıl öncekinden farklı olduğuna da dikkat çekti:

“Bitcoin 26.000 doların üzerinde iken, perakende heyecanı 2017’deki 19.700 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bile değil. Boğa piyasası.”

Van de Poppe, önde gelen kripto para biriminde yükseliş yaşanmasına rağmen, takipçilerine BTC’nin güçlü bir düşüşü tetikleyebileceği konusunda bir uyarıda bulunuyor:

“Dikey hareketler genellikle hızlı bir düzeltmeyle sonuçlanır (2019 yazını hatırlıyor musunuz)? Bu hızlı düzeltmeler, yana doğru bir menzil oluşturmak için yapılır. Boğa piyasası daha uzun süre devam edecek.”

Altcoin’lere gelince, Van de Poppe, piyasa katılımcılarının BTC karlarını diğer dijital varlıklara çevirmesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor. Tüccar, altcoin’lerin önümüzdeki yılın başlarında büyük bir hamle hazırlıkları için şu anda dip oluşturduğunu vurguluyor.

“2021’in 1. çeyreğinde altcoin hareketi bekliyorum. Bu dönemde düşüş yaşanıyor.”

Yaygın olarak takip edilen kripto para stratejisti, özellikle iki altcoin’i yakından izliyor. VeChain’in (VET) BTC ve ABD doları karşısında iyi performans göstermeye hazır olduğuna inanıyor. Zilliqa’yı (ZIL) inceleyen trader, şu ifadeleri kullanıyor:

“Zilliqa, bu dürtü dalgası için ikinci hedef bölgeye ulaştı. 2021 için %300’ün üzerinde bir artış ve bunun için çok yükseliş görünümü var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner