Yükleniyor...

Analiste Göre, Bitcoin (BTC) Bu Seviyenin Altına Düşerse 3 Altcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin'in aşağı yönlü fiyat hareketinin kısa vadede bazı altcoin’lere zarar verebileceğini söylüyor.

analiste gore bitcoin btc bu seviyenin altina duserse 3 altcoin sert bir dusus yasayabilir

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in aşağı yönlü fiyat hareketinin kısa vadede bazı altcoin’lere zarar verebileceğini söylüyor.

Yeni bir kripto para strateji oturumunda Michaël van de Poppe, BTC boğalarının lider kripto para birimini 58.000 doların üzerine çıkarıp çıkaramayacağını görmek için yakından izlediğini söylüyor:

“58.000 dolara doğru işaret edebilirsiniz. Bu kırılamaz ve tekrar destek sağlayamazsa, aşağı yönlü hareketin devam edeceğini varsayıyorum.”

Van de Poppe, aşağı yönlü çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolardaki önemli bir destek seviyesini tutması gerektiğini söylüyor.

BTC’nin bu seviyenin altında kırılması durumunda analist, yakın zamanda büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin özellikle savunmasız olacağını söylüyor:

“55.000 dolar destek sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) ile altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin, tüm bu altcoin’lerin çok acı bir düzeltme yaşayacağını düşünüyorum.

Ve acı bir düzeltme, %50 ila %60 oranında düşebilecekleri anlamına gelir.”

Uzun vadede Van de Poppe, piyasalarda yükseliş bekliyor. Bitcoin’in mevcut geri çekilmesini olumlu olduğunu söyleyen analist, bunu boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir parçası olarak olarak nitelendiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner