Yükleniyor...

Analiste Göre Bu 3 Airdrop Uniswap’ten Bile Büyük Olacak

Kripto para analisti Tyler Swope, Uniswap'ten bile büyük olacağına inandığı üç kripto para airdrop’unu açıkladı.

analiste gore bu 3 airdrop uniswapten bile buyuk olacak 1

Kripto para analisti Tyler Swope, Uniswap’ten bile büyük olacağına inandığı üç kripto para airdrop’unu açıkladı.

Canlı yayın oturumunda Swope, 159.000 abonesine Honey Badger Hunt Airdrop’unu dikkatle izlediğini söyledi. Airdrop’un arkasında Badger DAO projesi bulunuyor. Swope, kilit adımlar atanların airdrop’a katılmaya hak kazanacağını söylüyor.

“Buradaki büyük bir çoğunluğumuz bu airdrop’a katılabilir. Böyle söylüyorum çünkü eylemlerden birini yaptım. Ne kadar çok eylem yaparsan o kadar çok şey elde edeceğinizi düşünüyorum ama bundan %100 emin değilim…

20-22’ye yakın eylem var: SUSHI yönetişimine katıl, Compound  üzerinde wBTC ödünç al, Aave’de wBTC yatır/ödünç al, yearn.finance yönetişimine katıl…”

Swope ayrıca, 4 dolar değerinde olduğunu söylediği VAL tokenının Sora Network (XOR) Airdrop’una dikkat çekiyor.

“Yani temelde, tüm ERC-20 SORA sahipleri, Aralık 2020 ile Şubat 2021 arasında gelecek dedikleri SORA V2 mainnet’e geçiyorlar… SORA V2 ağının ilk yılı boyunca her XOR için 94.57 VAL airdrop aracılığı ile dağıtılacak. Hepsi aynı anda dağıtılmayacak. Yıl boyunca dağıtılacak ama büyük bir kısmının airdrop yoluyla olacağına eminim. Yani bu ay, başka büyük bir airdrop gelebilir.”

Swope’un takip ettiği bir diğer airdrop, marj işlemlerini kolaylaştırmak için borç alma ve borç verme havuzlarını kullanan merkezi olmayan bir türev borsası olan dYdX’ten geliyor. Swpoe, DYdX’in kurucusu Antonio Juliano’nun platformdaki kullanıcılar için gerçekleştireceğini düşündüğü bir airdrop’u takip ettiğini söyledi.

“Bence bu, hayal ettiğimizden daha büyük olacak çünkü dYdX, düzenlemeler başkalarını zor duruma sokmaya neden oldukça yaklaştığını ve ilerlediğini gördüğüm protokollerden biri.

Büyük destekçileri var: Andreessen Horowitz, sanırım Coinbase de işin içinde…”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner