Yükleniyor...

Analiste Göre Bu 3 Altcoin Yakında Yükseliş Yaşayabilir

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, gözünün büyük bir yukarı yönlü potansiyel sunduğuna inandığı üç altcoinde olduğunu söyledi.

altcoin 1

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, gözünün büyük bir yukarı yönlü potansiyel sunduğuna inandığı üç altcoinde olduğunu söyledi.

Yeni bir videoda Van de Poppe, Cosmos’un (ATOM) fiyat hareketini yakından takip ettiğini söyledi. Van de Poppe’a göre ATOM, 21 ile 43 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor ve bunun uygun bir risk-ödül oranı sunduğunu söylüyor.

“Piyasaların yukarı doğru hareket edeceği sonucuna varıyorsanız, neden böyle bir aralığın dışına çıktığında oldukça hızlı hareket etmeye başladığını bilerek bu aralığın alt sınırına girmek istemiyorsunuz… Bu durumda, eğer bu aralıkta daha uzun bir süre gezinirsek, kırılma epik olacak ve kırılma da nispeten büyük olacak.”

Van de Poppe, 43 dolarlık yüksek aralığın ihlalinin, ATOM’u şu anki 27.30 dolarlık fiyatından 7 kata kadar itebilecek büyük bir ralliyi ateşleyeceğini söylüyor.

Sırada, Van de Poppe’nin bu yıl 23 dolarlık direnci test ettikten sonra bir kırılma için hazırlandığını söylediği Polkadot (DOT) var.

“Şubat ayı boyunca güzel bir ralli gerçekleştirdik, bu yükseliş ayrışmasını yaratan düşük seviyelerin bir başka testi. Burada yapmakta olduğumuz, aynı zamanda buranın altındaki en yüksek hacim olan ve tüm likiditenin alındığını söyleyen bu yüksek seviyeyi (23 dolar) süpüren başka bir ralli.”

Kripto stratejisti ayrıca DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolardan %64’ün üzerinde düşüş kaydettiğini belirtiyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para Skale (SKL).

Van de Poppe’a göre, SKL “dev bir hareketin” ardından hızlı bir düzeltmeden geçiyor. Ayrıca, Skale’nin büyük bir ralli başlatmadan önce büyük ölçüde düzelttiği Mart 2021’deki fiyat hareketini yansıtabileceğini söyledi.

“Burada olduğu gibi (Mart 2021), oldukça doğal bir düzeltmenin gerçekleştiğini görüyoruz, önceki direncin desteğe dönüşmesinin yeniden test edilmesi, ki bu büyük olasılıkla burada da gerçekleşecek. Ardından, 0,31 doları kıracaksak, tüm bu yüksekleri süpüreceğimiz yeni bir dürtü dalgası alıyoruz. Öyleyse, bizi 0,60 ila 0,70 ABD dolarına götürecek başka bir tane daha alacağımızı varsayıyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner