Yükleniyor...

Analiste Göre Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır

Önde gelen bir kripto para analisti, Ethereum'un dört altcoin ile birlikte başka büyük bir rallinin eşiğinde olduğunu düşünüyor.

analiste gore bu 5 altcoin patlamaya hazir 1

Önde gelen bir kripto para analisti, Ethereum’un dört altcoin ile birlikte başka büyük bir rallinin eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Bir Daily Hodl haberine göre, kripto para topluluğunda Capo olarak bilinen analist, altcoin tahminlerini güncelledi ve fiyat hedeflerinden bazılarını açıkladı.

Capo, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un yükselişinin sınırı olmadığını ve gözlerini 10.000 dolar seviyesine diktiğini söylüyor.

analiste gore bu 5 altcoin patlamaya hazir 1

Bu haftanın başlarında, kripto para analisti Ethereum’un yeni bir taban fiyatı belirlediğini ve altcoin sezonunun başladığını ilan ettiğini söyledi.

“Yılın ikinci cesur çağrısı: ETH bir daha asla 800 doların altına düşmez…

[Altcoin sezonunun] arkasındaki mantık, BTC’den elde edilen kârın büyük bir kısmının altcoin’lere akmasıdır. Ayrıca, piyasa durumu çok daha iyi olduğundan ve genel duyarlılık yükselişe geçtiğinden insanlar daha riskli varlıklara yatırım yapmak konusunda daha rahatlar. Risk toleransı daha yüksek.”

Capo, altcoin sezonu için özellikle önemli bir gösterge olabilecek ETH/BTC paritesi üzerindeki hareketin bir altcoin rallisinin varlığını doğruladığını söylüyor.

Trader, 2017’deki rallinin aksine, bu sefer her altcoin’in yükselmeyebileceği konusunda uyarıyor.

Capo’nun yükseleceğine inandığı bir diğer altcoin Litecoin (LTC). Capo, LTC’nin bu döngüde 1.000 dolara ulaşabileceğini, bunun da Litecoin’in şu anda işlem gördüğü yerden fiyatta kabaca %500’lük bir artış anlamına geldiğini söyledi.

Capo, 0.36 ila 0.39 dolar seviyesine yaklaşan akıllı sözleşme platformu Cardano’da (ADA) da yükseliş bekliyor. Trader, ADA’nın bu aralığı bir geçtiğinde, 1.00 dolara ulaşmada herhangi bir sorun yaşamayacağına inanıyor.

“Son analizden bu yana hiçbir şey değişmedi. [Cardano] ilk hedefe (0.36-0.39 dolar) ulaşıyor. Bu seviyeden sonra 1 dolara gidecek.”

Capo’nun yükselmesini beklediği diğer altcoinler arasında Balancer (BAL), Reserve Rights Token (RSR) ve Waves (WAVES) bulunuyor.

Capo, Balancer’da “mükemmel bir kurulum” olduğunu söylüyor. Token, son yedi günde %30’dan fazla arttı.

analiste gore bu 5 altcoin patlamaya hazir 9

Capo, Waves ile ilgili de yorum yapıyor. Ona göre altcoin, yükseliş yolunda ilerliyor.

analiste gore bu 5 altcoin patlamaya hazir 3

Capo, RSR’nin de teknik analize dayalı olarak devam eden bir ralli sinyali verdiğini ekliyor. RSR, son yedi günde %101 arttı.

analiste gore bu 5 altcoin patlamaya hazir 4

Lider kripto para birimine gelince, Capo Çarşamba günü BTC tahminini güncelledi ve cesur bir yorumda bulunarak BTC’nin bir daha asla 30.000 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini söyledi.

“Yılın üçüncü cesur çağrısı: BTC bir daha asla 30.000 doların altını görmeyecek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Birsen Erdinç
Birsen Erdinç
3 yıl önce

Yatırım yapsam kazanırmıyım?

ck x banner
ck youtube banner