Yükleniyor...

Analistler Bu Altcoin İçin Yükseliş Beklediklerini Açıkladı

Geçtiğimiz ayın popüler kripto para birimlerinden birisi olan The Graph (GRT), yeniden yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekti.

graph token analist

Geçtiğimiz ayın popüler kripto para birimlerinden birisi olan The Graph (GRT), yeniden yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekti. Son 24 saatte %12 oranında yükseliş yaşayan token, yazının yazıldığı sırada CoinGecko verilerine göre 0.37 dolardan işlem görüyordu.

Popüler analistler GRT’de yükseliş beklediklerini açıkladı. Yerli analistlerimizden Dr. Hardfork, dün yaptığı açıklamada GRT için şu anki fiyatların çok ucuz olabileceğini ifade etti. Analist, şunları söyledi:

“GRT en yüksek hacimli 10. DeFi projesi. Trendi de yükseliş gösteriyor. Bu fiyatlar çok ucuz olabilir.”

Dr. Hardfork bugün yaptığı açıklamasında ise GRT’de güzel hareketlerin başladığını dile getirdi.

Bir diğer başarılı yerli analist Obi Wan Coin de GRT’nin uzun süredir devam eden düşüş trendini yakın zamanda tersine çevirebileceğini ifade etti. Obi Wan Coin ayrıca Telegram hesabından da “GRT’deki yapı da hoşuma gitti, takip edilmesinde fayda olanlardan” ifadelerini kullandı.

Crypto Amsterdam kullanıcı adlı anonim trader ise Twitter’dan bir grafik paylaşarak GRT hakkında bir şey bilmediğini ama bu grafiğin hoşuna gittiğini dile getirmişti. Trader daha sonra bugün tekrar paylaşım yaparak, durumun çarpıcı olduğunu ifade etti.

The Graph (GRT) Nedir?

The Graph, blockchain verilerini düzenlemek ve kolayca erişilebilir hale getirmek için oluşturulan bir protokoldür. Bugün DeFi’de en çok kullanılan uygulamaların çoğunu ve daha geniş Web3 ekosistemini güçlendirmektedir. Herkes, uygulamaların GraphQL ile sorgulayabileceği açık API’ler olan alt grafikler oluşturabilir ve yayınlayabilir. Alt grafikler, geliştiricilerin blok zincirleri üzerine inşa etmesini kolaylaştırır. Google’ın arama için yaptığı şeyi, The Graph blok zincirleri için yapar.

The Graph, güvenilir merkezi olmayan kamu altyapısını ana akım pazara getirmek için çalışıyor. Graph ağının ekonomik güvenliğini ve sorgulanan verilerin bütünlüğünü sağlamak için katılımcılar Graph Token’larını (GRT) kullanır. GRT, ağa dizin oluşturma ve iyileştirme hizmetleri sağlamak için Dizin Oluşturucular, Küratörler ve Temsilciler tarafından kilitlenen bir iş token’ıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner