Yükleniyor...

Analistler Ethereum’un (ETH) Son Atağını Yorumladı! Lider Altcoin Yükselişini Sürdürecek mi?

Lider altcoin Ethereum (ETH), geçtiğimiz saatlerde önceki rekorunu geride bırakarak, 1.432 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

analistler ethereum un eth son atagini yorumladi lider altcoin yukselisini surdurecek mi

Lider altcoin Ethereum (ETH), geçtiğimiz saatlerde önceki rekorunu geride bırakarak, 1.432 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum’un önceki zirvesi 2018 yılında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para yorumcuları tarafından Bitcoin’in (BTC) performasının gerisinde kaldığı yorumları yapılan Ethereum, geçtiğimiz günlerde yükseliş ivmesini hızlandırmıştı. Yılın ilk günleriyle birlikte, yeniden 1000 dolara ulaşan Ethereum toplulukta heyecana neden oldu. Kısa bir düşüşten sonra altcoin, yükselişini yeniden hızlandırdı ve bugün yeni bir ATH belirledi.

Kripto para analistleri ise, Ethereum’un (ETH) bu yükselişini değerlendirdi ve gelecek öngörülerini paylaştı. Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Scott Melker, Ethereum hakkında bullish düşündüğünü ve yükseliş trendinde sınır olmadığını söyledi:

Kripto para analisti Cold Blooded Shiller ise, insanların ETH fırsatını kaçırdığını düşünmemesi gerektiğini ve yükselişin henüz yeni başladığını söylüyor:

Analist ayrıca, bu seviyeden sonra ETH’nin vereceği tepkinin önemli olduğunu belirtti.

NewsBTC yazarı ve kripto para analisti Aayush Jindal ise, sabah saatlerinde Ethereum’un kurulumunun yeni bir ATH için hazır olduğunu belirtmişti. Analist, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir performans göstermeye başladığını ve yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

Kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, Ethereum’un sonraki hedefinin 2200 dolar olduğunu söyledi:

Kripto para analistlerinden Deep Blue ise, lider altcoin’in Şubat ayında 2700 dolara ulaşabileceğini belirtti:


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x