Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Analistler Ethereum'un (ETH) Son Atağını Yorumladı! Lider Altcoin Yükselişini Sürdürecek mi?

Analistler Ethereum’un (ETH) Son Atağını Yorumladı! Lider Altcoin Yükselişini Sürdürecek mi?

ABONE OL:google-news

Lider altcoin Ethereum (ETH), geçtiğimiz saatlerde önceki rekorunu geride bırakarak, 1.432 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum’un önceki zirvesi 2018 yılında yer alıyor.

Kripto para yorumcuları tarafından Bitcoin’in (BTC) performasının gerisinde kaldığı yorumları yapılan Ethereum, geçtiğimiz günlerde yükseliş ivmesini hızlandırmıştı. Yılın ilk günleriyle birlikte, yeniden 1000 dolara ulaşan Ethereum toplulukta heyecana neden oldu. Kısa bir düşüşten sonra altcoin, yükselişini yeniden hızlandırdı ve bugün yeni bir ATH belirledi.

Kripto para analistleri ise, Ethereum’un (ETH) bu yükselişini değerlendirdi ve gelecek öngörülerini paylaştı. Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Scott Melker, Ethereum hakkında bullish düşündüğünü ve yükseliş trendinde sınır olmadığını söyledi:

Kripto para analisti Cold Blooded Shiller ise, insanların ETH fırsatını kaçırdığını düşünmemesi gerektiğini ve yükselişin henüz yeni başladığını söylüyor:

Analist ayrıca, bu seviyeden sonra ETH’nin vereceği tepkinin önemli olduğunu belirtti.

NewsBTC yazarı ve kripto para analisti Aayush Jindal ise, sabah saatlerinde Ethereum‘un kurulumunun yeni bir ATH için hazır olduğunu belirtmişti. Analist, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir performans göstermeye başladığını ve yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

Kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, Ethereum’un sonraki hedefinin 2200 dolar olduğunu söyledi:

Kripto para analistlerinden Deep Blue ise, lider altcoin’in Şubat ayında 2700 dolara ulaşabileceğini belirtti:

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar