Yükleniyor...

Analistler Ethereum’un (ETH) Son Atağını Yorumladı! Lider Altcoin Yükselişini Sürdürecek mi?

Lider altcoin Ethereum (ETH), geçtiğimiz saatlerde önceki rekorunu geride bırakarak, 1.

analistler ethereum un eth son atagini yorumladi lider altcoin yukselisini surdurecek mi

Lider altcoin Ethereum (ETH), geçtiğimiz saatlerde önceki rekorunu geride bırakarak, 1.432 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum’un önceki zirvesi 2018 yılında yer alıyor.

Kripto para yorumcuları tarafından Bitcoin’in (BTC) performasının gerisinde kaldığı yorumları yapılan Ethereum, geçtiğimiz günlerde yükseliş ivmesini hızlandırmıştı. Yılın ilk günleriyle birlikte, yeniden 1000 dolara ulaşan Ethereum toplulukta heyecana neden oldu. Kısa bir düşüşten sonra altcoin, yükselişini yeniden hızlandırdı ve bugün yeni bir ATH belirledi.

Kripto para analistleri ise, Ethereum’un (ETH) bu yükselişini değerlendirdi ve gelecek öngörülerini paylaştı. Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Scott Melker, Ethereum hakkında bullish düşündüğünü ve yükseliş trendinde sınır olmadığını söyledi:

Kripto para analisti Cold Blooded Shiller ise, insanların ETH fırsatını kaçırdığını düşünmemesi gerektiğini ve yükselişin henüz yeni başladığını söylüyor:

Analist ayrıca, bu seviyeden sonra ETH’nin vereceği tepkinin önemli olduğunu belirtti.

NewsBTC yazarı ve kripto para analisti Aayush Jindal ise, sabah saatlerinde Ethereum’un kurulumunun yeni bir ATH için hazır olduğunu belirtmişti. Analist, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir performans göstermeye başladığını ve yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

Kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, Ethereum’un sonraki hedefinin 2200 dolar olduğunu söyledi:

Kripto para analistlerinden Deep Blue ise, lider altcoin’in Şubat ayında 2700 dolara ulaşabileceğini belirtti:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner