Yükleniyor...

Analistlere Göre Compound (COMP) Yüzde 25 Artış Yaşayabilir

Compound (COMP) fiyatı, geçtiğimiz hafta boyunca yoğun bir konsolidasyon aşamasında yer aldı ve 190 ila 220 dolar arasında gidip geldi.

compound comp yuzde 25 artabilir

Compound (COMP) fiyatı, geçtiğimiz hafta boyunca yoğun bir konsolidasyon aşamasında yer aldı ve 190 ila 220 dolar arasında gidip geldi.

Kripto para birimi, bu ayın başlarında görülen yoğun yükselişinin bazı aksaklık belirtileri göstermeye başlamasıyla net bir ivme kazanmak için mücadele ediyor. Buna rağmen analistler, COMP’un daha fazla yükseliş görmek için iyi bir konumda olduğundan eminler ve 217 doların üzerinde yaşanacak bir kırılmanın, yüksek seviyelere doğru yoğun bir yükselişi tetiklemek için yeterli olabileceğine dikkat çekiyorlar.

Bu potansiyel ralli, kripto paranın teknik görünümünün gittikçe parlak bir şekilde büyümeye başlamasıyla ortaya çıkıyor ve boğalar son zamanlarda bir analistin yakın vadede yükseliş beklemesine yol açan “temiz” bir destek direnci dönüşü gerçekleştiriyor. Analistlere göre güçlü teknik görünümüyle birlikte yakın zamandaki ivmesinin birleşmesi, yüksek seviyelerini geri kazanmaktan sadece birkaç gün uzakta olabileceğini gösteriyor.

Konsolidasyon Sağlıyor

Yazının yazıldığı sırada Compound, CoinMarketCap verilerine göre 195.36 dolardan işlem görüyordu. Bu, kripto para biriminin geçen hafta işlem yaptığı fiyatın biraz altında bulunuyor.  Bu ayın başlarında, COMP boğaları fiyatı 262 dolarlık en yüksek seviyelere çekmeyi başardı. Bu, momentumunun durduğu ve onu 190 doların biraz altına düşüren keskin bir düşüş trendine girdiği yer.

Kripto para birimi bu seviyede yaklaşık 220 dolarlık alan arasında konsolide oluyor ve bu seviyelerin her ikisinin de üstüne veya altına inemiyor. Bir analist, yakın tarihli bir tweet’inde, artık birçok faktörün kendi lehine sayıldığını açıkladı.

Kripto para biriminin hacim düşüş trendinin kırılmasının yanı sıra, yükselişin yakın olduğunu düşündüren faktörler olarak temiz bir destek-direnç değişimine işaret ediyor:

“COMP’un görünüşünü beğendim. Yüksek hacimde düşüş trendinin kırılması temiz destek / direnç dönüşü var. %25 yükselmek kolay, umarım bunu hızlı bir ticarete çeviririm” dedi.

İyi Bir Konumda Bulunuyor

Başka bir analist de bu yükseliş düşüncesini yineledi ve Compound’un yakın vadede önemli bir yükseliş görmek için iyi bir konumda olduğuna inandığını açıkladı. Bu patlama rallisinin meyvesini vermesi için, token fiyatının destek olarak 217 dolar civarından yükseğe çıkması gerektiğini söylüyor:

“COMP, 217’yi geçerse bir ralli için oldukça iyi görünüyor.”

DeFi sektörü güçlü bir yükseliş trendi içinde kaldığından, bunun COMP’u daha da yükseğe çıkarmak için yeterli olacağı konusunda sağlam bir inanış var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner