Yükleniyor...

Analistten Bitcoin (BTC) değerlendirmesi: 60.000 dolara ulaşabilir!

Bitcoin, son bir haftanın en düşük seviyesine geriledi ancak uzun vadeli yatırımcıların karamsar olmaması için bazı sebepler söz konusu.

Analistten Bitcoin (BTC) değerlendirmesi 60.000 dolara ulaşabilir

Bitcoin, son bir haftanın en düşük seviyesine geriledi ancak uzun vadeli yatırımcıların karamsar olmaması için bazı sebepler söz konusu.

Analistler, 52.000 dolarlık direncin altında işlem gören Bitcoin için hem yukarı yönlü hem de aşağı yönlü hareketlerin bir süre devam edeceğini düşünüyor.

60.000 dolara giden yol

Trader Crypto Rover, Bitcoin’in 52.200 dolar seviyesini geri kazanmasının oldukça önemli olduğunu ifade etti. Trader, bu seviyenin üzerinde gerçekleşecek bir günlük kapanışın varlığın değerini 60.000 dolara kadar yükseltme potansiyeline sahip olduğunu vurguladı.

Rover, kontrol edilmiş bir korkunun, önemli teknik seviyelerin düşmesi için olgun bir atmosfer sağladığına inanıyor. Bununla birlikte iki taraflı fiyat hareketinin de muhtemel göründüğünü söylüyor.

Rover ayrıca, önümüzdeki günlerde kısa vadeli bir geri çekilme daha yaşanabileceğine dikkat çekti. Analist, 47.000 dolara kadar bir düşüş yaşanmasının ihtimal dahilinde olduğunu ekledi.

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada, Bitstamp verilerine göre 50,925 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner