Yükleniyor...

Analistten Bitcoin (BTC) Yorumu: Güçlü Görünüyor

Kripto analisti Justin Bennett, Bitcoin'in alçalan bir kanaldan çıktığını ve muhtemelen toparlanmaya hazır olduğunu söyledi.

copper bitcoin top dollar bills

Kripto analisti Justin Bennett, Bitcoin’in alçalan bir kanaldan çıktığını ve muhtemelen toparlanmaya hazır olduğunu söyledi.

Analist, BTC’nin ayın sonunda, önceki birkaç günün en yüksek seviyelerini alarak bir yükseliş onay modeli sinyali verdiğini söylüyor.

Bennett ayrıca, Bitcoin’in 34.000 dolardan tersine döndüğünde yedi ay içinde en yüksek hacim seviyesine tanık olduğunu ve trendde güçlü bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Bennett, 39.600 dolar seviyesinin üzerinde bir günlük kapanışın BTC’nin bir sonraki trendi ateşlemesi için anahtar olduğunu söylemişti. BTC dün bu seviyenin çok üzerinde bir günlük kapanış yaşadı. 39.600 dolar üzerinde kapanış hakkında konuşan Bennett, şunları söyledi:

“Daha yükseğe çıkmanın anahtarı budur. Mart ayındaki dikkate değer olaylar arasında 10’unda TÜFE ve 16’sında FOMC ve tabii ki Rusya-Ukrayna’yı çevreleyen gelişmeler yer alıyor.”

Bennett, Mart ayının piyasa değerine göre en iyi kripto için yükseliş ayı olacağını tahmin ediyor. Geçen hafta, Mart ayında 50.000 dolarlık bir BTC rallisinin tamamen mümkün olduğunu savundu.

“Burada iki dip noktamız var [hem Ocak ortasında hem de geçen hafta 34.700 dolar]. Bu, piyasa için potansiyel bir çift diptir. Bunun onayı sadece 39.600 doların üzerinde değil, bu birinci adım. İkinci adım, 46.000 doların üzerinde bir kapanış.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner