Yükleniyor...

Binance, 5 Altcoin’in Delist Edileceğini Açıkladı

Önde gelen kripto para borsası Binance, Bitcoin Diamond (BCD), Cindicator (CND), Monetha (MTH), Nitro Network (NCASH) ve YOYOW (YOYO) altcoinlerini delist edeceğini duyurdu.

binance 5 altcoini listeden cikartiyor

Önde gelen kripto para borsası Binance, Bitcoin Diamond (BCD), Cindicator (CND), Monetha (MTH), Nitro Network (NCASH) ve YOYOW (YOYO) altcoinlerini delist edeceğini duyurdu.

Binance yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“En son incelemelerimize dayanarak, 8 Mart 2022 tarihinde saat 12:00’de (TSİ) BCD, CND, MTH, NCASH ve YOYO tokenleri için tüm ticaret çiftlerinde alım satımı kaldırmaya ve durdurmaya karar verdik.”

Binance, 5 altcoin’in kaldırılacağını şu açıklamalarla duyurdu;

“Binance’de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. Bu incelemeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulundururuz. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.”

Binance kaldıracağı 5 altcoin ile ilgili şunları söyledi;

  • Kaldırılan tam ticaret çiftleri şunlardır: BCD/BTC, CND/BTC, MTH/BTC, NCASH/ETH ve YOYO/BTC.
  • Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.
  • Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun.
  • 09.03.2022 tarihinden sonra bu tokenler hesabınıza yatırılmayacaktır.
  • Bu kripto paraların ve altcoin projelerinin Binance’den çekilmesi, 09.06.2022 tarihine kadar desteklenmeye devam edilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner