Yükleniyor...

Analistten güncelleme: Bitcoin’de (BTC) 200 bin dolar geliyor

Popüler kripto analisti Peter Brandt, 120 bin dolar olan Bitcoin (BTC) hedefini 200 bin dolar olarak güncelledi.

Brandt peter bitcoin analist yükseliş

Popüler kripto analisti Peter Brandt, 120 bin dolar olan Bitcoin (BTC) hedefini 200 bin dolar olarak güncelledi.

Kripto para piyasası günü boğa heyecanıyla geçiriyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatte 51 bin dolar seviyesinden 57 bin dolara yükseldi. Bitcoin, yüzde 10’un üzerinde yükseliş kripto piyasasını hareketlendirdi.

BTC yükselişi altcoin’leri de etkisi altına aldı. Birçok altcoin direnç noktasını aşarak yatırımcıları heyecanlandırdı. Diğer taraftan Ethereum, 3 bin 200 dolar seviyesine ulaştı. Kripto para piyasası boğa beklentisine girdi.

Popüler analist Peter Brandt, piyasa yükselişi ile birlikte Bitcoin hedefini güncelledi. Analist sansasyonel bir tahminde bulundu.

kripto analisti yükseliş

Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için 200 bin doları işaret etti

Kripto sektörünün popüler analisti Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için yaptığı fiyat tahmininde güncelleme yaptı. Brandt, yükseliş yönlü hedefini daha da yukarıya çekti. Kripto yatırımcıları Brandt’ın yeni fiyat hedefine şaşırdı.

X’te “Bitcoin Güncelleme” başlığıyla paylaşım yapan Brandt, BTC’de 15 aylık kanalın üst sınırının aşıldığına dikkat çekti. Analist, grafikteki ilerleme ile birlikte Ağustos ile Eylül 2025 tarihleri arasında sona ermesini beklediği boğa döngüsünde yeni bir hedefin oluştuğunu bildirdi.

Brandt, BTC’deki boğa döngüsünün hedef bölgesi olan 120 bin doları güncelledi ve yeni hedefin 200 bin dolar olduğunu belirtti. Boğa döngüsüne inancıyla bilinen Brandt, negatif senaryoya da değindi. Analist, BTC’nin geçen haftanın en düşük seviyesinin altında kapanış yapması halinde trendin değişeceğini aktardı.

Ünlü analist, risk iştahının artmasıyla boğa döngüsünün sona yaklaştığı senaryoya da gönderme yaptı. Bir kullanıcı, Brandt’ın analizine “Lazer gözlerimin fotoğrafını bulma zamanı.” yorumunda bulundu. Analist, kullanıcıya “Lütfen yapmayın, lazer gözleri karşı gösterge olarak kullanacağım.” dedi. Brandt, piyasadaki rehavetin negatif bir sinyal olacağına vurgu yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner