Yükleniyor...

Analiz şirketi, stablecoin verilerinin olumlu işaretler gösterdiğini söylüyor

Analiz şirketi IntoTheBlock, tüm stablecoin'lerin piyasa değerinde bir artış yaşandığını ve bunun kripto yatırımcılarının satın alma gücünün arttığını gösterdiğini kaydetti.

VeChain VET

Analiz şirketi IntoTheBlock, tüm stablecoin’lerin piyasa değerinde bir artış yaşandığını ve bunun kripto yatırımcılarının satın alma gücünün arttığını gösterdiğini kaydetti.

Stablecoin’lerin toplam değeri, yaklaşık 18 ay boyunca düşüş yaşadıktan sonra, aralık ayında art arda ikinci ayı da yükselişle tamamlayacak gibi görünüyor. Analiz şirketi, bunun kripto likiditesi için olumlu bir durum olarak değerlendiriyor.

Şirket ayrıca, bu hafta BTC’ye 860 milyon dolarlık giriş yaşandığını vurguladı. Bu, son dokuz ayın en büyük girişi oldu.

Bir başka analiz şirketi Santiment, döviz girişlerinde yaşanan büyük artışın kripto varlıkların değerinde ortalama olarak yüzde beşlik bir fiyat düşüşü gerçekleşmesine yol açabileceğini belirtti. IntoTheBlock ise, BTC’nin 41.000 dolara düşmesiyle balinaların 22.000 BTC satın aldığını ifade etti ve Santiment’e kıyasla daha olumlu bir tablo çizdi.

IntoTheBlock şu ifadeleri kullandı:

“Bu, piyasada yaşanan düşüşüe rağmen [balinaların] BTC’ni uzun vadeli değerine olan inancını gösteriyor.”

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada Bitstamp borsasının verilerine göre 42.306 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner