Yükleniyor...

Chainlink, dolaşımda olmayan LINK’leri Binance’e aktardı!

Chainlink ekibi, dolaşımda olmayan 162 milyon dolarlık LINK'i Binance'e aktararak dolaşım arzını artırdı.

LINK chainlink

Chainlink ekibi, dolaşımda olmayan 162 milyon dolarlık LINK’i Binance’e aktararak dolaşım arzını artırdı.

Kripto para piyasasının hareketli geçtiği bugünlerde, yeni bir olay gündemde etki yarattı. Blockchain araştırma ve haber mecrası WuBlockchain’in yaptığı bir habere göre, Chainlink ekibi, yaklaşık değeri 162 milyon dolar olan ve dolaşımda yer almayan 11,25 milyon LINK’i Binance’e aktardı. Bu aktarım ile birlikte, LINK dolaşım arzı 11,25 milyon arttı.

Chainlink (LINK), Eylül ve Ekim ayında gösterdiği performans ile adından söz ettirdi. Popüler oracle altyapı projesi, 17 Eylül tarihinde 6,2 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Günümüzde ise LINK fiyatı 14,5 dolar seviyesinde. LINK’in bu denli büyümesi ve yoğun ilgi görmesi, beklentileri de artırdı.

LINK için boğa beklentisinin arttığı bugünlerde, yeni bir haber gündemde bomba etkisi yarattı. WuBlockchain, Chainlink ekibinin dolaşımda olmayan 11,25 milyon LINK’i Binance’e aktardığını belirtti. 162 milyon dolar değerindeki coin’ler, ağ aktiviteleri için ödül dağıtımı için kullanılacak. Ayrıca Chainlink ekibi, dolaşıma sokulan bu coin’ler ile geliştirme çalışmalarını yürütecek.

ChainLinkGod adlı bir X kullanıcısı, olayın Haziran ayında ekip tarafından duyrulduğunu ve gizli saklı bir çalışma yürütülmediğini savundu. Kullanıcı ayrıca, Chainlink’in 162 milyon dolarlık coin’ler ile Web3 girişimlerini hızlandıracağını da belirtti.

Daha önce dolaşımda olmayan, ancak Binance’e aktarılarak dolaşıma dahil edilen 11,25 milyon LINK’in işlevsellik amacıyla kullanılacak olması, topluluğu da ikiye böldü. Birçok LINK yatırımcısı, dağıtım oranını yüksek buldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner