Yükleniyor...

Andreas Antonopoulos, Blockchain.info’da Yönetim Kurulu Danışmanlığına Getirildi

Bitcoin kullanımının yaygınlaşması için çalışmalarını sürdüren ve Bitcoin ile ilgili seminerler düzenleyen Andreas Antonopoulos, Blockchain.

Andreas Antonopoulos

Bitcoin kullanımının yaygınlaşması için çalışmalarını sürdüren ve Bitcoin ile ilgili seminerler düzenleyen Andreas Antonopoulos, Blockchain.info’daki “Chief Security Officer” görevinden ayrılarak, yönetim kurulu danışmanlığına getirildi.

Pazar günü Blockchain.info’daki blog yazısı ile açıklanan haber ile birlikte, artık Antonopoulos Blockchain.info’da yönetim kurulu danışmanlığı görevini üstelenecek. Kendisinin daha önce bulunduğu göreve ise, şirketin kurucusu ve CTO’su Ben Reeves gelecek.

Konu ile ilgili Blockchain.info’nun blog yazısında ise şunlar belirtilmiş:

“Blockchain olarak, Andreas Antonopoulos’un Chief Security Officer görevinden, yönetim kurulu danışmanlığı görevine getirildiğini duyurmaktan onur duyuyoruz. CSO görevinde bulunduğu süre boyunca Andreas; güvenlik, altyapı, işe alım operasyonları ve halka ilişkiler konusunda uzman bir kılavuz oldu ve bize bakış açısı kazandırdı. Andreas’ın liderlik duyuları, sezgileri ve tutumları; Blockchain’in risk yönetimi, güvenlik, altyapı ve organizasyonel bir çok alanda gelişmesini sağladı.”

Andreas Antonopulos’un aynı zamanda yayınladığı “Mastering Bitcoin” kitabı bulunmakta ve kendisi yeni girişimlere danışmanlık yapmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner