Yükleniyor...

Andreas Antonopoulos’un Reddit AMA Başlığından Seçmeler

Belki kaçıranlarımız olmuştur; "Mastering Bitcoin" kitabının yazarı ve Kanada Senatosu'nda yaptığı konuşma ile Bitcoin tarihine geçen Andreas Antonopoulos, nam-ı değer "Bitcoin hocası" 15 Ocak 2015 günü Reddit AMA düzenlemişti.

andreas reddit ama featured 01

Belki kaçıranlarımız olmuştur; “Mastering Bitcoin” kitabının yazarı ve Kanada Senatosu’nda yaptığı konuşma ile Bitcoin tarihine geçen Andreas Antonopoulos, nam-ı değer “Bitcoin hocası” 15 Ocak 2015 günü Reddit AMA düzenlemişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Antonopoulos’un cevapları arasından en çok beğendiğimiz, “Ortalama bir insan neden Bitcoin kullanmalı?” sorusuna olan cevabı oldu:

Paranın geleceğini tecrübe etmek için. Heyecanlandırıcı bir teknoloji üzerinde gözlemleme fırsatı için. Paranın gelecekte nasıl olabileceğini öğrenmek, bankalar ve arzı kısıtlı paralar hakkında bilgi sahibi olmak için. Bazıları için Bitcoin, global ekonominin bir parçası olmanın fırsatı, bazıları içinse meraktan daha öte bir şekilde, tüm dünyayla bağlantı kurmaya açılan kapı.

Bu açıklama ortalama bir insana Bitcoin’i anlatırken mutlaka cümlelerimiz arasına sıkıştırmak isteyeceğimiz türden sözler içeriyor. Andreas Antonopoulos’u çok dikkatli bir şekilde takip etmek gerekir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x