Yükleniyor...

Andreas Antonopoulos’un Reddit AMA Başlığından Seçmeler

Belki kaçıranlarımız olmuştur; "Mastering Bitcoin" kitabının yazarı ve Kanada Senatosu'nda yaptığı konuşma ile Bitcoin tarihine geçen Andreas Antonopoulos, nam-ı değer "Bitcoin hocası" 15 Ocak 2015 günü Reddit AMA düzenlemişti.

andreas reddit ama featured 01

Belki kaçıranlarımız olmuştur; “Mastering Bitcoin” kitabının yazarı ve Kanada Senatosu’nda yaptığı konuşma ile Bitcoin tarihine geçen Andreas Antonopoulos, nam-ı değer “Bitcoin hocası” 15 Ocak 2015 günü Reddit AMA düzenlemişti.

Antonopoulos’un cevapları arasından en çok beğendiğimiz, “Ortalama bir insan neden Bitcoin kullanmalı?” sorusuna olan cevabı oldu:

Paranın geleceğini tecrübe etmek için. Heyecanlandırıcı bir teknoloji üzerinde gözlemleme fırsatı için. Paranın gelecekte nasıl olabileceğini öğrenmek, bankalar ve arzı kısıtlı paralar hakkında bilgi sahibi olmak için. Bazıları için Bitcoin, global ekonominin bir parçası olmanın fırsatı, bazıları içinse meraktan daha öte bir şekilde, tüm dünyayla bağlantı kurmaya açılan kapı.

Bu açıklama ortalama bir insana Bitcoin’i anlatırken mutlaka cümlelerimiz arasına sıkıştırmak isteyeceğimiz türden sözler içeriyor. Andreas Antonopoulos’u çok dikkatli bir şekilde takip etmek gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner