Yükleniyor...

Andrew Tate’ten kripto paylaşımı: “Para kazanacaksınız”

Andrew Tate, takipçilerinin desteklemesi halinde kendi kripto para birimini piyasaya süreceğini ve projeyi 100 milyon dolar ile destekleyeceğini söyledi.

andrew tate kripto çıkaracak

Andrew Tate, takipçilerinin desteklemesi halinde kendi kripto para birimini piyasaya süreceğini ve projeyi 100 milyon dolar ile destekleyeceğini söyledi.

İnsan kaçakçılığı ve kara para aklama gibi çeşitli suçlamalarla dünya gündeminde yer edinen Andrew Tate, X platformundan yaptığı paylaşım ile kripto yatırımcılarını etkilemeye çalıştı.

Tate, kendisine ait bir kripto para birimi çıkarmayı ve bunu 100 milyon dolar ile desteklemeyi önerdi. Takipçilerinden yoğun etkileşim gelse de Tate’in geri adım atması dikkat çekti.

andrew tete kripto para

Tartışmalı isim Andrew Tate, kripto para mı çıkaracak?

Birçok suçlamayla yargılanan ve çeşitli platformlarda yasaklanan milyoner Andrew Tate, kripto para yatırımcılarını radarına aldı. Tate, X platformundan ilginç bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımı kısa süre sonra kaldırdı.

andrew tete kripto tweet

Tate, yaptığı paylaşımda şartlı bir kripto para çıkarma önerisinde bulundu. Tate, bir kripto para birimi çıkarmayı ve kendi girişimi olan University üyelerine erken erişim vermeyi teklif etti. Ayrıca Tate, bu kripto para birimini 100 milyon dolar ile destekleyeceğini söyledi.

Kendisini yaşayan en ünlü adam olarak tanımlayan Tate, bu kripto para birimini her yerde tanıtacağını ve yatırımcılarına para kazandıracağını aktardı. Tate, çıkaracağı kripto para birimini satmayacağının da sözünü verdi.

Milyoner isim, kripto para birimini çıkarmak için takipçilerinden 50 bin RT (retweet) talep etti. Yaklaşık 20 bin kullanıcı tweet’i RT’lemesine rağmen Tate’nin hamlesi şaşırttı. Tate, attığı tweet’i sildi.

Tate, takipçilerine tekrar seslendi ve e-posta bültenine kaydolmalarını önerdi.

17 Mayıs 2023 tarihinde Tate, shitcoin’leri onaylamadığını ve hiçbir kripto para ile ilgisi olmadığını belirtmişti. Geçmişte “Hayranlarımı soymaya ihtiyacım yok.” diyen Tate’in kripto para çıkarmaya niyetlenmesi ise tepki çekti.

Bilindiği üzere Tate, insan kaçakçılığı ve birkaç suçlama nedeniyle Romanya’da tutuklanmıştı. Romanya hükümeti, Tate’nin 21 Bitcoin’ine (BTC) ve lüks evlerine el koymuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner