Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) kritik eşikte: Geri sayım başladı!

Yaklaşık iyi aydır değer kaybederek fiyatlayan Dogecoin'de (DOGE) kırılım için nefesler tutuldu.

dogecoin

Yaklaşık iyi aydır değer kaybederek fiyatlayan Dogecoinde (DOGE) kırılım için nefesler tutuldu.

Uzun bir süredir beklenen performansı ortaya koyamayan Dogecoin (DOGE) sonunda olumlu sinyaller vermeye başladı. Neredeyse iki aydan beri düşen kanalı kıramayan memecoin, yavaş yavaş teknik yapıyı zorlamaya başladı. Bitcoindeki (BTC) olumlu gidişat eşliğinde yukarı yönlü hamle yapan DOGE yakın zamanda altcoin piyasasını domine edebilir.

Peki DOGE’de hangi fiyat seviyelerinin takibi büyük bir öneme sahip?

Kırılımın gelmesiyle birlikte alıcılar iştahlanacaktır!

Son zamanlarda Elon Musk’tan destek göremeyen DOGE temel analiz tarafında pek iyi gitmese de teknik anlamda gücünü toparlamış durumda. Düşen kanal yapısını kırma eğiliminde olan memecoin, hacimli alımların gelmesiyle beraber sırasıyla 0,08373 – 0,8773 – 0,09487 ve 0,10734 dolara doğru atağa kalkabilir.

Bu süreçte memecoin piyasasının popülaritesi ve BTC’nin fiyat yapısı önemli bir rol oynayacaktır. Ayrıca orta/uzun vadeli fiyat yapısı adına 0,10520 – 0,10734 dolar aralığı karar verici bir nitelikte olacaktır.

Memecoin furyasının arka planda kalması, DOGE’nin uzun bir süre daha Elon Musk desteği bulamaması veya trend kırılımının gelmemesi halinde doğal olarak satış yönlü işlemler baskı kuracaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,07893 – 0,07401 ve 0,06849 dolara kadar geri çekilmeler takip edilebilir.

Ekran Resmi 2024 02 02 10.38.01

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner