Yükleniyor...

AngelBlock, Topluluk Aşaması Satışı ve Startup Hibe Programının Kazananlarını Duyurdu – Sponsorlu

AngelBlock platformunda, topluluk üyeleri için 16 Kasım'da başlayan ve 30 Kasım'a kadar devam edecek olan yerel bir token olan Tholas'a ($THOL) olan Erken Erişim sürüyor.

angel 1

AngelBlock platformunda, topluluk üyeleri için 16 Kasım’da başlayan ve 30 Kasım’a kadar devam edecek olan yerel bir token olan Tholas’a ($THOL) olan Erken Erişim sürüyor. Ekip ayrıca, AngelBlock Startup Hibe programında yer alan ve her biri 30 bin USDT alan ve zincir üzerinde daha fazla bağış toplamak için platformda listelenmeye hak kazanan üç girişimi açıkladı.

Ayı Piyasasında İyi Bir Zamanlama mı?

Bu yılın sonbaharı, AngelBlock ekibi için son derece yoğun bir dönem oldu. Son birkaç haftadır protokol yaratıcıları, kendilerini platformun v.01’ini başlatmak için gereken son dokunuşlara adadılar. angelblock.io hackaton’lar ve uykusuz gecelerin ardından 31 Ekim 2022 tarihinde sunuldu.

AngelBlock, merkeziyetsiz ve gözetim altında bulunmayan, özünde protokol tabanlı bir para toplama platformu olan bir DeFi projesidir. Prtokolün akıllı sözleşme tabanlı altyapısı, Web 3.0’daki büyümenin bir sonraki aşaması için çok zincirli bir kaynak yaratmayı kolaylaştırma amacıyla diğer EVM uyumlu protokollerle birlikte Ethereum üzerinde inşa edilmiştir.

a2

Sadece piyasayı değil insanların güvenini de sarsan FTX ile yaşanan her şey bize açıkça gösteriyor ki, AngelBlock protokolünün çözmekte olduğu sorun daha da ilgi gördü.

AngelBlock’un Açıklaması:

Web3 kurucuları için DeFi araçları oluşturuyoruz. Protokol tabanlı bağış toplama, zincir üzerinde yetkilendirme ve token dağıtımını etkinleştiriyoruz. Bu, yatırımcıların, girişimlerin ve topluluğun daha adil ve şeffaf bir deneyim için bir araya gelmesi için uygun bir ortamdır.
AngelBlock, katılan herkes için ek şeffaflık ve güvenlik sağlayan bir protokoldür. Ekosistemdeki birçok kişi, bunun uzun süredir ihmal edilen ve gerekli olan bir şey olduğu konusunda hemfikir olacaktır.

Tüm Hızıyla

Şu anda AngelBlock platformunda Tholos token’ın Topluluk Aşaması Satışı yayında, 16 Kasım’da başladı ve 30 Kasım’da sona eren iki haftalık bir süre boyunca devam edecek. Katkıda bulunanlar, Topluluk Aşamasında Tholos token’ın yalnızca $USDT ile satın alınabileceğini aklında tutmalıdır. Ek olarak KYC gerekliliklerini yerine getiren herkes, 500 – 25.000 USD arasında değişen miktarlarla hemen katılabilir.

AngelBlock, yükseltmeler için startup’ları listelemeye başladığında, tüm KYC’li kullanıcılar da kullanım kolaylığına sahip olacak.

AB ekibi ayrıca, AngelBlock Startup Hibe Programı’nda her biri 30K USDT alacak ve daha fazla bağış toplamak için platformda listelenecek üç kazanan girişimi duyurdu:

Challanger Project: Oyna ve kazan sloganıyla yola çıkan e-spor startup’ı.

Data Lake: Blockchain teknolojisine dayalı küresel bir Tıbbi Veri Bağışı sistemi yaratan Consent-to-Earn (C2E) platformu.

Impact Finance: Odaklanmış yüksek etkili nedenler etrafında sürdürülebilir dijital ekonomiler oluşturan Impact Finance. Şu anda dijital bir platform olan inTheory’i inşa ediyorlar.

Platformda, dünyanın her yerinde 50’den fazla girişim yer aldı. Kazanan startup’lar gerekli özeni gösterdiler ve fon toplama işlemleri yakın zamanda AngelBlock platformunda başlayacak.

Kişiye Özel DeFi Araçları

AngelBlock’un ana hedefi, Web 3.0’da bağış toplamayı demokratikleştirmenin yanı sıra, ileriye dönük, coğrafi olarak agnostik, daha güvenli ve şu anda piyasada mevcut olandan daha şeffaf olan, token tabanlı projeler için uyumlu bir endüstri standardı oluşturmaktır.

Protokolün ana amacına ek olarak, AngelBlock, kurucuların ve kripto projelerinin, yatırımcı yönetimi ile ilgili normal süreçleri önemli ölçüde daha etkili ve verimli (yaklaşık %20) hale getirecek zincir üstü yetkilendirme, sermaye tablosu yönetimi ve token dağıtım araçlarına erişmesine olanak tanır. AngelBlock ekibinin kısa vadeli amacı, yalnızca 2021’de rugpull’larda kaybedilen 2,8 milyar USD’yi etkileyebilecek araçlar sağlayarak daha geniş kripto topluluğunu daha güvenli tutmaktır.

Yukarıdaki genel amaca ek olarak, ekip, tüm paydaşlar için riskin azaltılması üzerinde çalışırken, stratejik bir bakış açısıyla uyumlu bir şekilde çalışan protokol içindeki özellikleri derinlemesine incelemiştir. Bunlar, aşağıdakiler dikkate alınarak yapılmıştır.

  • MiCa / AB düzenleme yönergelerini protokol prosedürlerine uygulamak, durum tespiti süreciyle doğrulanmak ve yatırımcıların KYC’den geçmesini sağlamak. AngelBlock’un, düzenleyici ortam izin verdiği takdirde ve ne zaman izin verirse, ABD’de aynısını yapmak için daha uzun vadeli planları vardır.
  • Startup’ların fon alması için gereken yükümlülüklere ilişkin yönergeler ve koşulları oluşturmak için yatırımcılar tarafından yükseltme sonrası oylamanın belirli bir standartta uygulanması.
  • Harici doğrulayıcıları başlangıçlarda durum tespiti yapmaya ve yönetişimin buna göre ilerlemesini sağlamaya teşvik ederek protokolün merkezden dağıtılması. Doğrulayıcılar, uygun şekilde incelenmiş ve temelde sağlam olan başlangıç ​​listeleri için teşvik edildiğinden, bu, kaldıraçlı topluluk oluşturmaya olanak tanır ve fırsatı artırır. Belirli temel gereklilikleri karşılamayan ve yalnızca listelenmek için listelenen girişimleri onaylayan doğrulayıcılar için de ödül kesintisi olacak. Bu şekilde AngelBlock, protokol çok zincirli bir yapıya geçtiğinde, AngelBlock protokolünün ve ilgili tüm ekosistemlerin genel değerini artıran, kaliteli ve oyunun kurallarını değiştiren girişimlerden oluşan organik bir büyüme ortamı sağlamayı umuyor.

Kripto sektörünü bulduğumda biraz daha iyi hale getirmek istiyordum. AngelBlock’un ileriye dönük kripto projeleri için standardı belirleme potansiyeline sahip olduğuna gerçekten inanıyorum. Bir altyapı perspektifi ile birlikte umarım bir düzenleyici bakış açısı da oluşturulmasına yardımcı olur.

Alex Strzesniewski, Founder & CEO

Yaklaşan Token Oluşturma Etkinliği hakkında güncel bilgilere sahip olmak için AngelBlock Bültenine kaydolmanızı veya ekip üyelerinin çok aktif ve mümkün olan her konuyu tartışmaya istekli olduğu Telegram’daki dost canlısı AngelBlock topluluğuna katılmanızı öneririz.

https://linktr.ee/angelblock

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner