Yükleniyor...
Sponsored

ANKR (ANKR) Coin Nedir?

ANKR coin, blockchain üzerindeki node'ların ekonomik şekilde barındırma hizmeti vermek amacıyla kurulmuş Ethereum yapılı bir projedir.

Untitled 1 7

ANKR coin, blockchain üzerindeki node’ların ekonomik şekilde barındırma hizmeti vermek amacıyla kurulmuş Ethereum yapılı bir projedir. 

ANKR Coin Nedir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ANKR ağı, 2017’de Chandler Song ve Ryan Fang tarafından dağıtık bilgi işlem platformu olarak kurulmuştur. ANKR, kolay kurulum ve uygun fiyatlı çözümler sağlamak amacıyla sistem kaynaklarının paylaşımlı olarak kullanılmasına imkan veren bir altyapı sunmaktadır. ANKR, kurulum, blokzinciri senkronizasyonu, yedekleme konusunda da avantajlar sunmaktadır.

ANKR, uygulamaların merkezsizleştirilmesini sağlamak için, veri kaynaklarını daha düşük maliyetlerle toplamak için bilgi işlem gücünü kullanmaktadır. Geliştiriciler bu şekilde kolayca oluşturup dağıtabilirler.

ANKR, ağın yerel token’ıdır. Ağda dağıtılan uygulamalara ödeme ve erişim, yönetim tekliflerine oy verme gibi birden çok yardımcı programa sahiptir. ANKR, daha özel ve güvenli merkezsiz internet olan Web3’ün geliştirilmesini daha fazla blok zinciri protokolünü desteklemeyi amaçlar.

ANKR Coin Kimin?

ANKR Coin, 2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya’da bulunan Chandler Song ve Ryan Fang tarafından kuruldu. Chandler Song 2014 yılında daha Bitcoin değeri çok düşükken Ryan Fang’ı 22 adet Bitcoin alımına ikna etmiştir. İkilinin Bitcoin yatırımlarından elde edilen kâr, ANKR blockchain’inin finansmanı için kullanıldı.

ANKR ekibi, dünya çapında 16 farklı ülkeden, web’i merkezsiz hale getirmek için çalışan insanlardan oluşmaktadır. ANKR şu anda geliştirme ve stake için 40’tan fazla farklı protokole ev sahipliği yapmakta ve Web3’e kolay erişim sağlayan küresel bir merkeziyetsiz ağ olarak büyümeye devam etmektedir. 

ANKR Coin Yorum

ANKR Coin, geleceği çeşitlilik gösteren altcoin borsasının yeni yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir.

ANKR’ın arzı 8.160 milyar ANKR şeklindedir. ANKR Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 17,63 derecesinde düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan ANKR, CoinMarketCap verilerine göre en değerli 101. kripto para konumunda.

ANKR Coin Grafik

ANKR Coin Fiyat

Şu anda 1 Ankr 0.404879 TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Ankr 0.021783 $ dolardır.

Ankr fiyatı son 24 saatte -4.45% değişim ile şu anda 0.404879 TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Ankr hacmi 12,521,973 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 178,090,943 $ dolardır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x