Yükleniyor...

Anonim Balinalar Büyük Miktarlarda Bitcoin (BTC) Aktardı

Anonim cüzdanlar arasında 2 milyondan fazla Bitcoin transferi oldu, saatte 2-4 arası aşırı büyük işlemler gönderildi, balinalar BTC biriktirmeye devam ediyor.

btc ehale

Anonim cüzdanlar arasında 2 milyondan fazla Bitcoin transferi oldu, saatte 2-4 arası aşırı büyük işlemler gönderildi, balinalar BTC biriktirmeye devam ediyor.

Son 24 saat içinde, blockchain’de ortalama 21.000 Bitcoin taşıyan çok sayıda kripto işlemi tespit edildi. Toplamda 60 milyar USD değerinde Bitcoin transfer edildi.

Bu 60 transferin her biri yaklaşık 1 milyar dolar veya biraz daha az tutarda. Anonim cüzdanlar arasında toplam iki milyondan fazla Bitcoin taşındı.

Aktarılan kripto fonlarının toplam yaklaşık miktarı, fiat cinsinden dudak uçuklatan rakam 60.480.000.000 dolara eşittir.

Bitcoin’deki her bir milyar USD’nin transfer edilmesi yaklaşık 13 dolara mal oluyor. Cumartesi günü, birkaç saat içinde aynı şekilde 2 milyar doların üzerinde transfer yapıldı ve bu transferler tüm hafta sonu boyunca devam etti.

9380 0

Balinalar Bitcoin Stokluyor

The Independent’ın yakın tarihli bir makalesine göre, kripto balinaları, görünüşe göre kısa vadede başka bir büyük BTC rallisinin gerçekleşebileceğine inanarak, son üç aydır aktif olarak Bitcoin satın alıyor.

Haberde 50 milyon dolar veya daha fazla BTC tutan cüzdanların yaz boyunca BTC pozisyonlarını artırdığı belirtildi.

Bu kadar büyük bir birikim, Bitcoin’in bu yılın Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolara ulaşmasından önce gerçekleşti.

İngiltere merkezli GlobalBlock’tan bir trader olan Alexandra Clark, Bitcoin’in basit ve üstel MA’lar için güçlü satın alma sinyalleri gösterdiğine inanıyor. Bu nedenle MicroStrategy, BTC almaya devam ediyor. Daha önce bildirildiği üzere, geçen hafta portföyüne 3.097 Bitcoin daha ekledi.

DailyFX’ten piyasa analisti Daniela Hathorn da Bitcoin’in ivme kazanabileceğini ve yakında 55.000 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner