Yükleniyor...

ADAX (ADAX) NEDİR?

Cardano ekosistemindeki işlemlerin yapılabilmesi için üretilen bir kripto varlık olan Adax coin,  herhangi bir emir defteri bulunmadığı için işlemler sırasında herhangi bir komisyon ya da aracı bulunmadan direk işlem yapılabilir.

adax

Cardano ekosistemindeki işlemlerin yapılabilmesi için üretilen bir kripto varlık olan Adax coin,  herhangi bir emir defteri bulunmadığı için işlemler sırasında herhangi bir komisyon ya da aracı bulunmadan direk işlem yapılabilir. Cardano sistemi çift yönlü dönüşüm sunar. Yani coin satın alıp aynı zamanda satışını yaparak kazanç sağlamanız mümkündür.

CoinGecko verilerine göre en çok arananlar arasına giren Adax, son 24 saat içerisinde %24 oranında yükselişe geçerek 2.20 dolara ulaştı.

Cardano ERC20 Dönüştürücü

ERC20 dönüştürücü, token veren kuruluşlar (tokenlerinin Cardano’ya geçişini sağlamak isteyen kuruluşlar) ve kullanıcıları (token sahipleri) için ERC20 tokenlerini Cardano ağına geçirmeleri için tasarlanmış bir araçtır. Kullanıcılar, Ethereum tokenlerini yalnızca birkaç tıklamayla dönüştürebilir ve bu tokenler, taşındıklarında, Cardano’da aynı değere sahip ve tıpkı bir ERC20 gibi çalışan özel bir yerel tokene çevrilir. Ek olarak, Cardano iki yönlü dönüştürülebilirlik sunar, böylece kullanıcı daha sonraki bir aşamada bunu yapmak isterse, tokenlerini Cardano’da yakarak kaynak ağa geri taşıyabilir.

Neden Cardano?

Cardano’nun yeni kripto standart belirleyicisi olması bekleniyor. Yatırımcılar, ağın kripto dünyasındaki tekelci ve bürokratik güç yapılarının yerleşik statükosuna meydan okuma potansiyelinin farkındalar.

Merkezi Olmayan Kripto Varlık Platformu

ADAX gibi AMM’ler, merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki yenilikleri ve sözleşmeye dayalı DEX platformları oluşturmak için yeni konseptleri beraberinde getiren çekici bir alternatif sunuyor.

Ethereum ve Cardano

ERC20 standardı Ethereum için icat edildi ve giderek daha pahalı hale geliyor. Cardano, bu ücretleri düşürmeyi ve işlemleri büyük ölçüde hızlandırmayı vaat ediyor.

Neden ERC20 Köprüsü?

Tokenlaştırma ve ERC20 tokenı, günlük ticari işlemlerde sağladığı muazzam fayda nedeniyle popülerlik kazanmıştır. İyi tasarlanmış ERC20 tokenları, birden fazla yardımcı program seçeneğine yöneliktir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner