Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Tenis Yıldızı Naomi Osaka, Dogecoin’e (DOGE) Büyük İlgi Gösteriyor

Dogecoin, büyük isimler için bir mıknatıs olmaya devam ediyor.

naomo osaka doge nft dogecoin

Dogecoin, büyük isimler için bir mıknatıs olmaya devam ediyor.

Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında, Japon tenis yıldızı Naomi Osaka, kripto para birimi endüstrisine olan yeni ilgisinin meme kripto para birimi Dogecoin tarafından ateşlendiğini açıkladı.

Dört kez Grand Slam şampiyonu olan ünlü isim Twitter’da Shiba Inu’dan ilham alan kripto para hakkında çok şey okuduğunu söyledi:

“Biliyorum, internette her şey büyüyor. Dogecoin hakkında bir şeyler okudum… Yeni ve ilginç bir şey ortaya çıkacak.”

Serena Williams’ı tarihin en yüksek ücretli kadın sporcusu olarak geride bıraktıktan sonra, Osaka kesinlikle meme paralarına nakit ayırmayı göze alabilir. Osaka, 23 milyon dolar daha fazla kazanarak servetine son 12 ayda 60 milyon dolar ekledi. Ünlü isim Forbes dergisinin yaptığı listede 1 yılda en çok kazanan kadın sporcu oldu.

23 yaşındaki isim, menajeri ile kripto hakkında konuştuğunu söylüyor. Geçen hafta, Osaka ayrıca bir dizi diğer üst düzey sporcuya katılarak, kendi non-fungible token (NFT) koleksiyonunu da açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner