Yükleniyor...

Anonim Bir Balina, Büyük Potansiyele Sahip Olduğunu Söylediği 5 Kripto Varlık Sıralıyor

Tanınmış bir kripto varlık balinası ve analisti, büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylediği beş altcoin’i takip ettiğini söylüyor.

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor

Tanınmış bir kripto varlık balinası ve analisti, büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylediği beş altcoin’i takip ettiğini söylüyor. 

134.800 takipçili ve sektörde Crypto Messiah olarak bilinen anonim analist, segmentteki beş altcoin’in bir yükseliş trendi başlatmaya hazır göründüğü için merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörüne göz kulak olduğunu söylüyor.

Kripto varlık trader’ının listesinde ilk sırada, Synthetix platformunda sentetik varlıkların alım satımına güç veren bir kripto varlık olan SNX var. Crypto Messiah’ın planı, uzun vadeli log kanallarının trend çizgisini takip etmek:

“DEFI. Birkaç uzun vadeli log kanalı… Yükseliş potansiyeli çok büyük.”

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor 1

SNX’in trend çizgilerini takip eden balina, varlığın 2022’nin başlarında 90 ila 140 dolar arasında yükselme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. 

Balinanın listesindeki bir diğer kripto varlık, merkeziyetsiz alım satım protokolü THORChain (RUNE).

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor 2

Balinanın grafiğine göre, RUNE kanalın alt sınırından sıçradıktan sonra dibe vurmuş görünüyor, bu nedenle kanalın üst sınırı olan 26 dolar civarına tırmanması muhtemel.

Sıradaki, trader’ların bir aracıya ihtiyaç duymadan farklı token’ları sorunsuz bir şekilde takas etmelerini sağlayan bir ağ olan Bancor (BNT).

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor 3

Trader’ın grafiğine bakıldığında BNT, kanalın üst sınırına doğru 40 dolar civarında sıçrıyor gibi görünüyor.

Yatırımcının dördüncü sıradaki varlığı ise diğer üç varlıktan farklı bir model gösterdiğini söylediği merkeziyetsiz borç verme ve borçlanma protokolü Aave.

“AAVE’de biraz farklı bir yapı var… Ancak 2.000 dolar muhtemel.”

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor 4

Crypto Messiah’ın bu hedefi Aave’nin şu anki 384 dolarlık fiyatından %440’ın üzerinde bir artış anlamına geliyor.

Son varlık, merkeziyetsiz borsa Curve Finance’in yönetim token’ı olan CRV. Crypto Messiah, CRV’nin fiyat hareketinin Fibonacci fan aracının destek ve direnç seviyelerini takip ettiğini söylüyor:

“CRV… Önemli ölçüde farklı bir yapıya sahip ama o uzun süredir ortada yok… Ama fan uyumu harika.”

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik acikliyor 5

Crypto Messiah ayrıca, bu beş kripto varlığın potansiyel yükselişinin hala BTC’nin uzun vadeli performansına bağlı olduğunun altını çiziyor:

“Bu uzun vadeli log kanalları önemlidir…. YILLARCA dikkate alınmıştır. BTC bizi kandırır ve tuttuğumuz varlıkları fiyatlarını düşürürse bu yapıları kesinlikle bozar… uzun bir ayı piyasasını temsil edebilir. Bunu yapacağını sanmıyorum… şimdilik.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner