Ant Group'tan Blockchain Teknolojili Yeni Hamle • Coinkolik
Yükleniyor...

Ant Group’tan Blockchain Teknolojili Yeni Hamle

Çinli milyarder Jack Ma tarafından kurulan Ant Group, blockchain alandaki iş odağını artırıyor.

Ant Grouptan Blockchain Teknolojili Yeni Adim

Çinli milyarder Jack Ma tarafından kurulan Ant Group, blockchain alandaki iş odağını artırıyor.

Ant Group, devam eden yeniden yapılandırma sürecinin bir parçası olarak, zorlu teknoloji alanına geçmeyi amaçlayan bir blockchain depolama motoru başlattı.

Ant Group, Blockchain Depolama Motorunu Tanıttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ant Group Digital Technologies, yeni ürün grubu altında, blockchain sistemlerinin depolama maliyetlerini düşürmek için Letus‘u (Log-structed Efficient Trusted Universal Storage) piyasaya sürdü.

AntChain ekibi tarafından geliştirilen ve tasarlanan Letus, blockchain ağları için etkinliği artıracak ve depolama maliyetlerini düşürecek.

AntChain’in teknik direktörü Yan Ying, şirket tarafından piyasaya sürülen son blockchain hizmeti ürünü hakkında şunları söyledi:

“Blockchain üzerinde giderek daha fazla dijital varlık depolandığından, depolama kapasitesi ve verimliliği, işlem hızları ve operasyonel maliyetler dahil olmak üzere blockchain platformlarının genel performansı üzerinde artan bir etkiye sahip. Letus, depolama verimini 15 kat artırabilir, gecikmeyi yüzde 90 azaltabilir ve disk bant genişliğinden ve alan kullanımından yüzde 95 ve yüzde 60 tasarruf edebilir”

Şirketin ekonomiye hizmet etmek için endüstriyel işbirliğini geliştirmek için teknoloji alanına daha fazla girmeye odaklandığı da belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x