Yükleniyor...

Paribu Destek Birimine Nasıl Ulaşabilirim?

Türkiye’nin en büyük kripto para alım – satım platformları arasında yer alan Paribu, 2017 yılından beri hizmet vermektedir.

paribu destek

Türkiye’nin en büyük kripto para alım – satım platformları arasında yer alan Paribu, 2017 yılından beri hizmet vermektedir.

Paribu, 2017 yılından beri hizmet vermekte ve güvenilir işlem hacmiyle ön plana çıkmaktadır. Platformda 80’i aşkın kripto para kolay, hızlı ve güvenilir olarak alınıp satılabilir.

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu hafta sonu dahil 7/24 kesintisiz destek hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda başta bitcoin olmak üzere onlarca farklı kripto para alınıp satılabilir. 

Paribu, Galatasaray Fan Token ve Fenerbahçe Token listeleriyle de üye sayısını artırmayı başarmıştır. Platform, özellikle düşük komisyon ve hızlı işlem avantajıyla tercih ediliyor. Bununla birlikte Yapıkredi, Akbank, Fibabanka, Şekerbank, Ziraat Bankası ve Türkiye Finans Bankası ile 7/24 para yatırma çekme imkanı sunar. Diğer bankalar için mesai saatleri içinde EFT imkanı bulunmaktadır. Paribu, özellikle genç kitle tarafından en çok tercih edilen kripto para alım satım platformudur ve tamamen yerli bir borsadır. 

Paribu’da kripto para alım satımı yapmak istiyorsanız kimlik doğrulama zorunludur. Ayrıca kimlik doğrulama diğer kripto para borsalarının tamamında zorunlu bir uygulamadır.

Destek taleplerinizi, Paribu web sitesinde en alttaki bölümde yer alan “Destek İste” bağlantısı üzerinden, uygulamadaki “Destek” bölümünden ya da Twitter’daki Paribu Destek hesabından özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Paribu Destek Birimi’ne 0850 303 60 00 numaralı telefon üzerinden de 7/24 ulaşabilirsiniz.

paribu destek hatti

Paribu Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 303 60 00
Çalışma SaatleriParibu çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner